Як очистити воду в басейні

Як очистити воду в басейні

Власний чистий і теплий басейн – мрія, напевно, кожного. Але навіть той, у кого басейн є, не завжди може порадіти бездоганному стану води в ньому. Естетиці, якісній стороні споруди, технічному оснащенню увагу приділили, а про регулювання очищення води подбати або забули, або зробили це не належним чином. Що ж робити? В якому напрямку рухатися? Почніть з простого – звичного всім пероксиду водню. Пізнавши його переваги в плані очищення басейної води, не побачите потреби застосовувати дорожчі інноваційні хімічні засоби, представлені на ринку.

Отже, як очистити воду в басейні за допомогою перекису водню? Спочатку розрахуйте, який обсяг речовини вам необхідний. При середній засміченості це приблизно 700 мл засобу на 1 м3 води, при сильній – 1400 мл/м3. Механічним способом приберіть сміття, яке плаває на поверхні. Для видалення нальоту з чаші використовуйте скребок. Щоб пергідроль оперативніше перемішався з водою, включіть фільтр. Після цього влийте препарат у воду. Це можна зробити як вручну, так і з застосуванням циркуляційного насосу. У першому випадку розчин потрібно внести дозовано по всьому краю периметра. Слідкуйте, щоб він не стікав по стінках чаші і не накопичувався на них, інакше поверхня може втратити початковий колір. Якщо ж внесення здійснюється за допомогою насоса, шланг одним кінцем потрібно опустити в ємність, в якій перебуває розчин, іншим – у басейн.

Зверніть увагу! Накривати басейн не можна, щоб не перешкоджати виходу активного кисню.

Застосування пероксиду водню для очищення басейної води має переваги та недоліки. Обов’язково зважте всі «за» і «проти».

Переваги:

  • - невелика вартість у порівнянні з іншими засобами для очищення;
  • - відсутність кольору і різкого запаху, який властивий, наприклад, композиціям, що містять хлор;
  • - забезпечення прозорості та видалення неприємного зеленого відтінку плюс до очищення;
  • - відсутність впливу на pH води;
  • - легкість процесу очищення, відсутність необхідності звертатися за допомогою до фахівця;
  • - нешкідливість для здоров’я людини за умови дотримання рекомендованих доз і правил використання;
  • - збереження результату протягом 2 місяців.

Недоліки:

  • - непридатність для води з температурою 27 °С і більше (втрата ефективності);
  • - необхідність повторної очистки через місяць-другий, залежно від забруднень;
  • - шкода для чутливої шкіри при постійному впливі на неї. Щоб цього уникнути, потрібно чергувати методи очищення.

На замітку: після очищення басейну перекисом водню до купання повинна минути доба. У випадку, якщо концентрація була застосована збільшена – не менше 72 годин.

Знаючи, як очистити воду в басейні за допомогою пероксиду водню, використовуючи правильні дозування, виконуючи очисні заходи регулярно і зважаючи на позитивні й негативні сторони цієї речовини, насолоджуватися чистою і прозорою водою – не проблема!

Залишилися запитання? Звертайтеся! Допоможемо досягти найкращого результату в цій справі!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.