Пошук
Шланги силіконові

60.00 грн

Шланги силіконові

60.00 грн

Діаметр внутрішній, ммТовщина стінки, мм
41
61,5
102

Силіконові шланги використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини (як у промисловості, так і в побуті ) для переміщення рідин.

Силікон – це полімер, в основу якого покладено кремній. Він має багато корисних якостей.

Артикул: 05390. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності силіконові шланги. У нас можна купити шланги силіконові за доступною ціною. Шланг силіконовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Шланги силіконові

Шланги силіконові – це трубчасті напівпрозорі вироби з гладкою водовідштовхувальною поверхнею, виготовлені зі силікону (полімерний матеріал на кремнієвій основі з масою позитивних експлуатаційних характеристик). Використовуються вони в найрізноманітніших сферах (і в побуті, і в пром. масштабах) для транспортування рідких продуктів. Медицина, фармацевтика і косметична галузь, хімічні лабораторії та біотехнологічні центри – в цих та інших напрямках шланги зі силікону активно використовуються, завдяки низці незаперечних достоїнств.

Основні переваги силіконових шлангів:

– екологічність, відсутність токсичного впливу на оточення і переміщуваний продукт, що робить можливим їх застосування в харчопромі;

– високопластичність і еластичність, стійкість до вигину, крутіння й інших деформацій;

– стійкість до стирання і окислення;

– хороший потік рідких речовин без осідання малих частинок на стінках, завдяки особливостям поверхні;

– можливість застосування в широкому температурному інтервалі (до 200 °C) і неодноразового автоклавування в стерилізаторах;

– стійкість до різких перепадів температур, впливу озону, ультрафіолетових променів та вологи;

– хімічна стійкість (до кислот, основ і більшості розчинників);

– абсолютна нейтральність до переміщуваних рідин (ненадання смаків і запахів);

– підвищений термін експлуатації в порівнянні з подібними шлангами, виконаними з інших матеріалів.

Силіконові шланги піддаються автоклавуванню в спеціальних стерилізаторах та автоклавуванню (неодноразово). Їх можна застосовувати в широкому діапазоні температур (до 200 °C).

Вони нетоксичні і можуть використовуватися в харчовій промисловості. Це напівпрозорі, гладкі шланги, які мають водовідштовхувальні властивості. Така поверхня забезпечує хороший потік рідини, перешкоджає осіданню на стінках шланга дрібних завислих часток з розчину.

Силіконові шланги застосовують у медицині, фармацевтичних та хімічних лабораторіях, біотехнологічній, косметичній промисловості. Вони досить стійкі до стирання, не окислюються. Ці шланги мають термін корисного використання більший, ніж аналогічні шланги, виготовлені з іншого матеріалу.

Силіконові шланги стійкі до перепадів температур, дії озону, УФ-випромінювання, вологи. Вони хімічно стійкі (мають хорошу стійкість до кислот, лугів і більшості органічних розчинників), не надають ніякого смаку і запаху рідинам, які переміщуються в них.

Силіконові шланги відзначаються високою пластичністю і еластичністю, стійкістю до згинання, кручення та іншої деформації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом силіконові шланги, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силіконові шланги, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

силіконові шланги

Залишіть відгук до товару “Шланги силіконові”