Шланги силіконові

60.00 грн (ціна за 1 м)

Діаметр внутрішній, мм Товщина стінки, мм
4 1
6 1,5
10 2

Силіконові шланги використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини (як у промисловості, так і в побуті ) для переміщення рідин.

Силікон – це полімер, в основу якого покладено кремній. Він має багато корисних якостей.

SKU: .
Категорія: Вироби з гуми
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності силіконові шланги. У нас можна купити шланги силіконові за доступною ціною. Шланг силіконовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Шланги силіконові

Шланги силіконові – це трубчасті напівпрозорі вироби з гладкою водовідштовхувальною поверхнею, виготовлені зі силікону (полімерний матеріал на кремнієвій основі з масою позитивних експлуатаційних характеристик). Використовуються вони в найрізноманітніших сферах (і в побуті, і в пром. масштабах) для транспортування рідких продуктів. Медицина, фармацевтика і косметична галузь, хімічні лабораторії та біотехнологічні центри – в цих та інших напрямках шланги зі силікону активно використовуються, завдяки низці незаперечних достоїнств.

Основні переваги силіконових шлангів:

- екологічність, відсутність токсичного впливу на оточення і переміщуваний продукт, що робить можливим їх застосування в харчопромі;

- високопластичність і еластичність, стійкість до вигину, крутіння й інших деформацій;

- стійкість до стирання і окислення;

- хороший потік рідких речовин без осідання малих частинок на стінках, завдяки особливостям поверхні;

- можливість застосування в широкому температурному інтервалі (до 200 °C) і неодноразового автоклавування в стерилізаторах;

- стійкість до різких перепадів температур, впливу озону, ультрафіолетових променів та вологи;

- хімічна стійкість (до кислот, основ і більшості розчинників);

- абсолютна нейтральність до переміщуваних рідин (ненадання смаків і запахів);

- підвищений термін експлуатації в порівнянні з подібними шлангами, виконаними з інших матеріалів.

Силіконові шланги піддаються автоклавуванню в спеціальних стерилізаторах та автоклавуванню (неодноразово). Їх можна застосовувати в широкому діапазоні температур (до 200 °C).

Вони нетоксичні і можуть використовуватися в харчовій промисловості. Це напівпрозорі, гладкі шланги, які мають водовідштовхувальні властивості. Така поверхня забезпечує хороший потік рідини, перешкоджає осіданню на стінках шланга дрібних завислих часток з розчину.

Силіконові шланги застосовують у медицині, фармацевтичних та хімічних лабораторіях, біотехнологічній, косметичній промисловості. Вони досить стійкі до стирання, не окислюються. Ці шланги мають термін корисного використання більший, ніж аналогічні шланги, виготовлені з іншого матеріалу.

Силіконові шланги стійкі до перепадів температур, дії озону, УФ-випромінювання, вологи. Вони хімічно стійкі (мають хорошу стійкість до кислот, лугів і більшості органічних розчинників), не надають ніякого смаку і запаху рідинам, які переміщуються в них.

Силіконові шланги відзначаються високою пластичністю і еластичністю, стійкістю до згинання, кручення та іншої деформації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом силіконові шланги, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силіконові шланги, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Шланги силіконові за вигідною ціною, також замовити Шланги силіконові з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.