Шланги медичні

8.40 грн (ціна за 1 м)

Діаметр, мм Товщина стінки, мм
Шланг 5 1,25
Шланг 8 2
Шланг 10 2
Шланг 12 2,5
Шланг 14 3
Шланг 16 3,5
Шланг 20 4
Шланг 25 5

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Вироби з гуми
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Шланги медичні гумові

Основні типи медичних гумових трубок (шлангів) наступні:

ТИП 1 - використовуються в пристроях для переливання крові в ін'єкційних вузлах і для виготовлення систем при отриманні компонентів і препаратів крові (одноразове застосування). Можливе одноразове автоклавування в стерилізаторах.

ТИП 3 - спеціальний вакуумний шланг, застосовується у виробництві вакцин, сироваток, бактерійних і вірусних препаратів. Стійкий до багаторазової стерилізації парою.

ТИП 6 - призначені для з'єднання складових частин медичних приладів за умови відсутності безпосереднього контакту трубок із тканинами і внутрішніми середовищами організму, рідкими і газо-повітряними сумішами, які надходять до організму. Стійкі до дезінфекції.

Такі гумові шланги дозволені до застосування в медичних установах органами МОЗ України.

Гумові шланги

Гумові шланги – це універсальні інструменти, які мають безліч застосувань. Їх використовують у домашньому господарстві, в автомобілях і в промисловості. Щоб підібрати шланг для роботи, необхідно чітко знати вимоги до нього у передбачуваній сфері його застосування. Ми пропонуємо гумові шланги, що враховують усі потреби споживачів.

Гумові шланги використовують для транспортування води, повітря та інших газів і хімічних речовин у будівельній і хімічній промисловості, в побуті, сільському господарстві та поливних системах. Вони можуть застосовуватися для роботи під тиском або вакуумом. Гумові шланги працюють у широкому діапазоні температур. Гума – це матеріал, що легко витримує згинання, розтягування, кручення.

Гумові шланги наявні з різними товщинами стінки. Це дозволяє споживачам вибирати між більш гнучкими тонкостінними виробами та стійкішими до зношування товстостінними аналогами. Гума є доступним та міцним матеріалом. У порівнянні зі шлангами, виготовленими з іншої сировини, гумові вироби займають золоту середину між міцністю і витратами.

Існують різні види шлангів гумових, залежно від галузей застосування. Гумові шланги, армовані тканиною, мають великі розміри внутрішнього діаметру. Зміцнені таким чином стінки шлангів характеризуються кращими технічними та експлуатаційними властивостями.

Іншим типом гумових шлангів є такі, що зроблені з термопластичної гуми. Ці шланги мають підвищену міцність і стійкість до УФ-випромінювання та дії озону. На додаток до захисту від озону і ультрафіолетових променів, такі гумові шланги також мають помірну стійкість до агресивних хімікатів. Термопластичні шланги можуть використовуватися у температурному діапазоні до 135 ºС. Навіть при високих температурах ці шланги зберігають свою гнучкість і міцність.

Якщо Вам потрібно купити оптом шланги медичні, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на медичні шланги, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Шланги медичні за вигідною ціною, також замовити Шланги медичні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.