Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product

Скла годинникові

Магазин
  • Uncategorized

Скло годинникове – в буквальному сенсі прозоре оглядове вікно годинника, стійке до механічних впливів і негативної дії зовнішнього середовища. У лабораторній практиці знайшли застосування скла опукло-увігнутої форми із заокругленими краями, подібні до тих, які є елементом кишенькових годинників, їх також називають годинниковими.

Без годинникового скла не обходяться хімічні, медичні та біологічні лабораторії. Тут з його допомогою проводять мікроаналіз, здійснюють випарювання, зважують хімічні реактиви та виконують низку інших лабораторних процесів. Лабораторне годинникове скло – це допоміжний посуд, який, крім усього іншого, може застосовуватися як предметне скло і служити покришкою для різних ємностей.

Матеріали. Для виготовлення годинникового скла можуть бути використані різні види скла: стандартне силікатне, термо- і вогнестійке боросилікатне, кварцове як хороший діелектрик з малими показниками заломлення і великим спектральним діапазоном прозорості, а також інші.

Розміри. Сучасна промисловість випускає ці вироби у великому розмірному спектрі: 35-220 мм в діаметрі. Найпопулярніші Ø: 50 мм, 60 мм, 80 мм, 100 мм, 120 мм, 150 мм.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product