Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product

Пробірки

Магазин
  • Uncategorized

Спеціальний лабораторний посуд – обов’язковий атрибут різноманітних науково-дослідних, медичних, хімічних та інших промислових установ. Кількість видів і підвидів широко застосовуваних посудин різної форми і призначення сягає десятків, а то і сотень позицій. Одними з найпростіших і, в той же час, найпоширеніших є лабораторні пробірки.

Пробірка – це спеціалізована ємність невеликих розмірів у формі циліндра з напівкруглим, конічним або плоским дном, тонко- або товстостінна, з прямим або розгорнутим краєм. Може бути оснащена відводом. Поверхня пробірки часто обробляється антимікробними сумішами і речовинами, які перешкоджають прилипанню до стінок води.

Це необхідний для проведення різних дослідів (як звичайних, так і специфічних) й здійснення хімічних реакцій елемент. Виготовляється пробірка переважно зі спеціального скла (пірекс, сімакс тощо), можливі кварцові і пластикові варіанти. Якщо перші – це посуд для багаторазового використання, то другі застосовуються одноразово. Який би матеріал не був, він повинен відповідати вимогам стандартів. Обов’язкові умови – міцність, надійність, нейтральність, безпека, хімічна і термічна стійкість.

Лабораторні пробірки

Залежно від передбачуваного використання всі пробірки можна розділити на два типи: мірні й лабораторні.

Лабораторні пробірки просто незамінні, якщо мова йде про виконання хімічних процесів в умовах підвищеної температури. Серед найпоширеніших дій, що проводяться з їх допомогою, такі:

Придбати пробірки оптом можна, зокрема, і через інтернет. Одні з найкращих у наш час пропозицій купити мірні та лабораторні пробірки робить ПП Система Оптимум – надійний постачальник якісного лабораторного посуду, серед якого і пробірки, для підприємств різних напрямків (медичних, наукових, нафтохімічних, біологічних та ін.).

Пробірки нашої компанії мають безліч переваг, а саме:

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product