Скло предметне

60.00 грн (упак. 50 шт)

Скла предметні

Розмір, мм Кількість в упаковці
25×75 50
26×76 з полем для надпису 50

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності скло предметне. У нас можна купити скло предметне за доступною ціною.  Якість, умови придбання і ціна скла предметного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку скла предметного по всій території України.  При купівлі  скла предметного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Скло предметне, поряд з покривним, є важливим учасником значного переліку мікроаналітичних досліджень. Його повсякденно використовують в лабораторіях клініко-діагностичних центрів, санітарно-гігієнічних установ, харчових підприємств тощо.

Без предметного скла не обійтися при роботі з мікроскопом, коли необхідно багаторазово збільшити досліджуваний об’єкт і ретельно його дослідити. Підготовка об’єкту (крові, рідини, тканини...) до розгляду виглядає як його нанесення на предметне скло + накладення зверху тонкого покривного скла, що рівномірно розподіляє матеріал у міжскляному просторі. Далі конструкція встановлюється в мікроскоп і здійснюються спостереження.

Завдяки тому, що виробництво предметних скелець відбувається за одним стандартом, їх зберігання та робота з ними максимально спрощені.

Стандартні розміри предметних скелець:

- 25х75 мм;

- 26х76 мм (з полем для напису).

Крім того, вони можуть відрізнятися типом країв та кутів: мати шліфовані й нешліфовані краї, прямі та зрізані кути. Деякі вироби можуть доповнюватися лунками. Матеріал – високоякісне скло з максимально можливою прозорістю.

Товщина – 1-1,2 мм. Відповідає довжині світлової хвилі, що, в свою чергу, забезпечує невелику дифракцію й інтерференцію хвиль. До того ж, правильна товщина є передумовою слабкого відхилення пучка світла. А сталість товщини, як і інших розмірних параметрів, зводить до мінімуму потребу налаштовувати фокус на мікроскопі.

Скло предметне, купити яке можна на сайті компанії «Система Оптимум», підходить для здійснення великого переліку досліджень. Це, зокрема, люмінесцентна та світлова мікроскопія. Це також цитологічні, гістологічні, патологоморфологічні аналізи і т.д.

Витратний матеріал адаптований до автосистем забарвлення і підведення. Вироби мають прямокутну форму, хімічно стійкі до хлористоводневої кислоти й дистильованої води. Поверхня кожного – бездоганно рівна, гладка та однорідна, без найменших недоліків (жодних бульбашок, камінців, подряпин та ін.). Завдяки цьому гарантується максимальна точність результатів.

Виробництво предметних скелець відбувається з безбарвного оптичного скла, з показником заломлення 1,52, коефіцієнтом дисперсії 60, на основі сучасної технологічної бази. Це усуває необхідність застосовувати адгезивні матеріали в процесі роботи. А також дозволяє працювати з різними зрізами:

- фіксованими у водному розчині формальдегіду і замороженими;

- покритими парафіном;

- цитологічними мазками після центрифуги;

- закріпленими спиртом тканинами;

- органами і тканинами, які пройшли обробку за допомогою фіксатора Буена.

Купуючи предметні скельця у нас, можете бути впевнені, що вони відповідають усім нормам і стандартам. Це гарантує високоякісне оптичне спостереження за зразками. Додаткова приємність – невисокі ціни на будь-які партії витратних матеріалів. Реалізуються упаковками по 50 штук.

Щоб замовити скло предметне просто зараз, зв’яжіться з менеджером нашої компанії за телефоном або через електронну пошту.

Якщо Вам потрібно купити гуртом скло предметне, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на скло предметне, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Скло предметне за вигідною ціною, також замовити Скло предметне з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Схожі товари

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.