Скло покривне

30.00 грн (упак. 100 шт)

Розмір, мм Кількість в упаковці
18×18 100
24×24 100

Скло покривне – важливий аксесуар мікроскопа, тонка скляна пластина з однорідною структурою. На перший погляд, дрібниця, є деталі і комплектуючі більш функціональні та складні. Але, як і в будь-яких процесах, якість, а іноді й можливість досягнення бажаного результату залежить від усіх компонентів, зокрема, і від таких простих, основоположних.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності скло покривне. У нас можна купити скло покривне гуртом за доступною ціною. Скло покривне має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна предметного скла Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку скла предметного по всій території України. Ціна покривного скла також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Коли і для чого потрібне покривне скло? Цей вид скла для мікроскопа використовують у мікроаналітичних лабораторних дослідженнях (клініко-діагностичних, санітарно-гігієнічних, харчових...). Вони незамінні, коли основні та підготовчі роботи з мікропрепаратами, зокрема, і їх виготовлення, виконуються однією людиною. Без них не обійтися при вивченні біологічних зразків у домашніх умовах, а саме, при фіксації і покритті їх тонких зрізів, розташованих на предметному склі, для досягнення хорошої якості зображення і, відповідно, якісного спостереження. Також їх варто застосовувати, коли є необхідність тривалого зберігання мікропрепарату в первісному вигляді.

Які вимоги висуваються до цього виду скла? Головне завдання, покладене на цей мікроскопний аксесуар – забезпечення можливості добре розглянути зразок. І саме нею пояснюються такі вимоги:

- виготовлення з якісного матеріалу;

- висока прозорість;

- однорідність структури (відсутність будь-яких мікротріщин, бульбашок та інших дефектів);

- абсолютна плосткість поверхні;

- однакова товщина по всьому периметру (об’єктиви мікроскопів налаштовуються на товщину 0,1-0,3 мм).

Найуживаніші розміри: 15х15, 18х18, 18х24, 20х20, 22х22, 24х24 та ін.

Можливі форми: круг, прямокутник, квадрат (остання найпоширеніша).

Що потрібно знати при застосуванні покривного скла? По-перше, його потрібно берегти від забруднень, не допускати появи відколів, тріщин та інших пошкоджень, які можуть вплинути на якість досліджень. По-друге, перед застосуванням його необхідно знежирити спеціальним засобом, а після – гарненько промити і продезінфікувати. По-третє, при зберіганні варто унеможливити контакт з піском, частинками металу й іншими абразивними матеріалами.

Важливо: якщо скло не призначене для використання в автоматах, не поєднуйте їх. Це може призвести до поломки техніки.

Переваги покривного скла від ПП Система Оптимум:

1. Бездоганне виконання. Кожне скельце, зроблене із застосуванням високоякісного скла і новітніх технологій, відповідає високим міжнародним стандартам якості. Все – структура, прозорість, рівномірність – на відповідному рівні. Дефекти у вигляді прожилок, тріщин, плям, відколів, подряпин тощо повністю відсутні. Скло стійке до водного і хімічного впливів, гідролітичне за класом 1, не мутніє і не піддається корозії, може зберігатися і служити дуже довго, буквально роками. Все це забезпечується ретельним технологічним контролем у процесі виготовлення.

2. Сумісність з різними моделями оптичних мікроскопів, що застосовуються в різних сферах науково-промислової діяльності та при дослідженнях, що виконуються аматорами.

3. Доступна вартість. Загалом, тенденція низьких цін на покривне скло спостерігається повсюдно. Вартість залежить від якості, але в будь-якому випадку вона не зашкалює.

Якщо Вам потрібно купити гуртом скло предметне, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на скло предметне, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Скло покривне за вигідною ціною, також замовити Скло покривне з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Схожі товари

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.