Поглинач Ріхтера швидкісний

96.00 грн (ціна за 1 шт)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Поглиначі
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Різні види поглиначів – важливий атрибут лабораторії. Особливим попитом користується поглинач Ріхтера швидкісний. Якщо вам знадобилося купити цей лабораторний посуд і ви шукаєте вигідну пропозицію, зупиніть вибір на товарі компанії «Система Оптимум». Весь лабораторний посуд із нашого асортименту, зокрема й швидкісні поглиначі Ріхтера, виконаний у високій якості, відповідно до вимог і нормативів. Ціни – оптимальні. Умови співпраці – на гідному рівні. Замовити лабораторні поглиначі у ПП «Система Оптимум» – значить отримати якість і функціоналізм на довгий період експлуатації за розумною вартістю і з оперативною доставкою.

Поглинач Ріхтера швидкісний: призначення та переваги

Цей різновид лабораторного посуду призначений для очищення матеріалів, газів від усіляких домішок. Речовини адсорбуються і очищаються (промиваються) в установках хім. лабораторій. Це один з найбільш примітних представників товарів категорії «Поглиначі». На «відмінно» справляється з виконанням свого прямого функціоналу, позаяк має більш високу очисну здатність, якщо порівнювати його з іншими поглиначами, як от Петрі, Реберга, Зайцева та ін. Все, завдяки унікальній розробці та спеціальній конструкції. Висока ефективність, належна очисна здатність – критерії, які пояснюють популярність виробу.

З інших переваг хочемо відзначити надійність, легкість експлуатації, нескладний догляд, стійкість до різних впливів, а ще необхідні якісні параметри і доступну вартість на сайті компанії «Система Оптимум».

Чим відрізняється поглинач Ріхтера швидкісний від малого? Вони призначені для виконання аналогічних процесів, виготовляються з тих самих матеріалів і мають однакове конструктивне виконання. Відмінність полягає в розмірах: швидкісний поглинач більший, ніж малий, а відтак з його допомогою можна здійснювати промивання газів оперативніше.

Конструкція і особливості швидкісного поглинача Ріхтера

Конструкція поглинача Ріхтера добре продумана, що дозволяє йому чудово відганяти і очищати газоподібні середовища. Назагал, це вузька скляна посудина, вироблена з хімічно стійкого скла марки ТС. При вертикальному розташуванні у верхній частині знаходяться два кулясті розширення. Одне (верхнє) – більше за інше. До кулі, яка найбільша в діаметрі, прикріплені (впаяні) дві трубки:

  • зверху – довга. Опускається майже в самий низ поглинача. Призначена для подачі в посудину початкового газу. Ця трубка має кілька невеликих куль, які мінімізують відстань між стінками поглинача, тим самим максимізуючи ділянку контакту речовини, що обробляється, і сорбенту;
  • збоку – коротка. Має вигнуту під кутом форму. Слугує для випуску чистого матеріалу, який пройшов через сорбент.

Розмірні параметри швидкісного поглинача Ріхтера:

  • висота – 182 мм;
  • діаметр вузької та широкої ділянок – 21,5 і 41 мм, відповідно;
  • довжина відводу короткої і довгої трубок – 31 та 34 мм, відповідно.

Купити поглинач Ріхтера швидкісний у ПП «Система Оптимум»

Замовлення на якісний і функціональний лабораторний посуд приймаємо від клієнтів з усієї України. Заявку на придбання можна оформити онлайн, через кошик сайту, а також в телефонному режимі й за допомогою електронної пошти. Кожне замовлення опрацьовується оперативно. Доставка займає лічені дні.

За детальною інформацією про поглиначі Ріхтера швидкісні та їх покупку звертайтеся за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Поглинач Ріхтера швидкісний за вигідною ціною, також замовити Поглинач Ріхтера швидкісний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.