Поглинач Ріхтера швидкісний

96.00 грн (ціна за 1 шт)
SKU: .
Категорія: Поглиначі

Різні види поглиначів – важливий атрибут лабораторії. Особливим попитом користується поглинач Ріхтера швидкісний. Якщо вам знадобилося купити цей лабораторний посуд і ви шукаєте вигідну пропозицію, зупиніть вибір на товарі компанії «Система Оптимум». Весь лабораторний посуд із нашого асортименту, зокрема й швидкісні поглиначі Ріхтера, виконаний у високій якості, відповідно до вимог і нормативів. Ціни – оптимальні. Умови співпраці – на гідному рівні. Замовити лабораторні поглиначі у ПП «Система Оптимум» – значить отримати якість і функціоналізм на довгий період експлуатації за розумною вартістю і з оперативною доставкою.

Поглинач Ріхтера швидкісний: призначення та переваги

Цей різновид лабораторного посуду призначений для очищення матеріалів, газів від усіляких домішок. Речовини адсорбуються і очищаються (промиваються) в установках хім. лабораторій. Це один з найбільш примітних представників товарів категорії «Поглиначі». На «відмінно» справляється з виконанням свого прямого функціоналу, позаяк має більш високу очисну здатність, якщо порівнювати його з іншими поглиначами, як от Петрі, Реберга, Зайцева та ін. Все, завдяки унікальній розробці та спеціальній конструкції. Висока ефективність, належна очисна здатність – критерії, які пояснюють популярність виробу.

З інших переваг хочемо відзначити надійність, легкість експлуатації, нескладний догляд, стійкість до різних впливів, а ще необхідні якісні параметри і доступну вартість на сайті компанії «Система Оптимум».

Чим відрізняється поглинач Ріхтера швидкісний від малого? Вони призначені для виконання аналогічних процесів, виготовляються з тих самих матеріалів і мають однакове конструктивне виконання. Відмінність полягає в розмірах: швидкісний поглинач більший, ніж малий, а відтак з його допомогою можна здійснювати промивання газів оперативніше.

Конструкція і особливості швидкісного поглинача Ріхтера

Конструкція поглинача Ріхтера добре продумана, що дозволяє йому чудово відганяти і очищати газоподібні середовища. Назагал, це вузька скляна посудина, вироблена з хімічно стійкого скла марки ТС. При вертикальному розташуванні у верхній частині знаходяться два кулясті розширення. Одне (верхнє) – більше за інше. До кулі, яка найбільша в діаметрі, прикріплені (впаяні) дві трубки:

  • зверху – довга. Опускається майже в самий низ поглинача. Призначена для подачі в посудину початкового газу. Ця трубка має кілька невеликих куль, які мінімізують відстань між стінками поглинача, тим самим максимізуючи ділянку контакту речовини, що обробляється, і сорбенту;
  • збоку – коротка. Має вигнуту під кутом форму. Слугує для випуску чистого матеріалу, який пройшов через сорбент.

Розмірні параметри швидкісного поглинача Ріхтера:

  • висота – 182 мм;
  • діаметр вузької та широкої ділянок – 21,5 і 41 мм, відповідно;
  • довжина відводу короткої і довгої трубок – 31 та 34 мм, відповідно.

Купити поглинач Ріхтера швидкісний у ПП «Система Оптимум»

Замовлення на якісний і функціональний лабораторний посуд приймаємо від клієнтів з усієї України. Заявку на придбання можна оформити онлайн, через кошик сайту, а також в телефонному режимі й за допомогою електронної пошти. Кожне замовлення опрацьовується оперативно. Доставка займає лічені дні.

За детальною інформацією про поглиначі Ріхтера швидкісні та їх покупку звертайтеся за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Поглинач Ріхтера швидкісний за вигідною ціною, також замовити Поглинач Ріхтера швидкісний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.