Поглинач Ріхтера малий

78.00 грн (ціна за 1 шт)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Поглиначі
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» пропонує купити поглинач Ріхтера малий за хорошою ціною з доставкою в усі регіони України. Поглиначі, як і весь інший лабораторний посуд з каталогу, мають високу якість, виготовлені згідно з нормами і вимогами до цього виду виробів. Вартість за одиницю, зазначена в товарній позиції, актуальна. При оптових замовленнях можливі персональні знижки. Деталі про товар і його придбання просимо уточнювати у менеджерів за контактними номерами.

Для чого потрібен поглинач Ріхтера?

Призначення зазначеної посудини полягає в адсорбції та очищенні усіляких органічних речовин, промиванні газоподібних середовищ в лабораторних пристроях. Вона затребувана в лабораторіях різних напрямків. Результативно справляється зі своїми завданнями. Її очисна здатність вища, порівняно з поглиначами інших типів, таких як Петрі, Зайцева, Реберга та ін.

Відмінність малого поглинача Ріхтера від швидкісного полягає в різних розмірах. Призначення, матеріали, конструкція – аналогічні.

Як виглядає поглинач Ріхтера малий?

Конструктивне виконання цього лабораторного посуду таке: вузька скляна ємність (з високоякісного хімічно стійкого скла марки ТС) з двома кулястими розширеннями у верхній частині. Кулі мають різні розміри: та, що ближче до основи – менша, далі – більша. До другої кулі приєднані (впаяні) дві трубки: у верхній частині – довга, яка спускається всередину поглинача, в самий низ (в неї здійснюється подача початкового матеріалу), в бічній – коротка, призначена для випуску вичищеного газу, який пройшов через сорбент. Конструктивна особливість довгої трубки – невеликі кулясті утворення, покликані скорочувати відстань між стінками поглинача, збільшуючи ділянку дотику оброблюваного матеріалу і сорбенту.

Загальна висота малого поглинача Ріхтера – 170 мм. Діаметр вузької та широкої зон – 11,5 і 29 мм, відповідно. Довжина відводу в обох трубок – по 13 мм.

Переваги поглинача Ріхтера від компанії «Система Оптимум»:

  • ефективне виконання прямих функціональних завдань;
  • надійність застосування;
  • легкість та простота роботи;
  • якісне виробництво;
  • стійкість до різного роду впливів;
  • безпроблемний догляд, легке очищення від забруднень;
  • доступна ціна.

З огляду на сказане, логічно, що поглинач Ріхтера малий – поширений посуд у лабораторії. Йому часто віддають перевагу над іншими видами поглиначів.

Як замовити поглинач Ріхтера малий?

Приймаємо замовлення на цей та інший лабораторний посуд від клієнтів з усієї України. Подати заявку на придбання можна декількома способами. По-перше, через кошик на сайті. Так максимально швидко і зручно. По-друге, зв’язавшись з менеджером за контактними номерами. Це найкращий варіант, якщо у вас залишилися які-небудь запитання і їх потрібно уточнити перед покупкою. По-третє, ви можете написати нам на електронну пошту. Вибирайте, як вам зручніше, й замовляйте поглинач Ріхтера малий недорого у ПП «Система Оптимум».

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Поглинач Ріхтера малий за вигідною ціною, також замовити Поглинач Ріхтера малий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.