Мутовка для цистерн

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Мутовка використовується для розмішування молока та інших рідин у цистернах. Мутовка – круглий диск з отворами, до центру якого перпендикулярно до площини диску прикріплено руків’я.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності мутовки для цистерн. У нас можна купити мутовки для цистерн гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна мутовки для цистерн Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мутовки для цистерн – це прості й елементарні, а також дуже зручні у використанні пристрої, що дозволяють оперативно і ефективно перемішувати рідкі речовини, наприклад, молоко, в цистернах та інших аналогічного розміру ємностях.

Сфери застосування: сільське господарство, молочна галузь, торгівля та інші.

Матеріал, з якого виготовляються мутовки – нержавіюча харчова сталь, завдяки якій з цими виробами не тільки легко працювати, але також вони стають довговічними (при мінімальному правильному догляді та дотриманні умов зберігання період експлуатації в початковому вигляді практисно не має меж).

Особливості конструкції. Мутовки конструктивно складаються з двох елементів: диск круглої форми, на якому розташовані 16 круглих отворів, а також руків`я, перпендикулярно приєднане до центральної частини диска і з вигином на протилежному кінці.

Технічні характеристики:

- довжина мутовки – 127-128 см;

- діаметр диска – 22 см;

- діаметр отворів – 2 см;

- вага виробу – не більше 1470 г.

Завдяки простій конструкції, елементарній експлуатації та отриманню потрібного результату за невеликий проміжок часу, мутовки для цистерн не стають менш актуальними і не поступаються місцем іншим більш технічним сучасним пристроям. Сепараторні та молокоприймальні пункти, молокотоварні ферми – в кожному з цих місць сьогодні спостерігається потреба в мутовці.

Якщо є запитання, що стосуються самих приладів або умов їх купівлі, звертайтеся до менеджерів ПП Система Оптимум за контактними номерами! А замовляючи мутовки для цистерн у нас, будьте впевнені, що якість їх бездоганна, ціна – одна з найкращих, а поставка по Україні буде виконана вчасно, без збоїв, незалежно від необхідної вам кількості виробів!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Мутовка для цистерн за вигідною ціною, також замовити Мутовка для цистерн з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.