Молокомір МР-1 10 л

1620.00 грн (ціна за 1 шт)

Молокомір нержавіючий МР-1 10 л.
Призначений для вимірювання кількості молока до 10 л.

Молокомір МР-1 виконаний із харчової нержавіючої сталі. Використовується для визначення кількості молока об’ємом до 10 літрів. Поплавок при наповненні ємності молоком спливає догори. На поплавку закріплена лінійка, яка має шкалу проградуйовану в літрах. Ціна поділки шкали – 100 мл. Загальний об’єм – 10 літрів.

SKU: .

Молокоміри – продукція із категорії виробів для контролю якості молочних продуктів, пробовідбірників, а саме прилади для вимірювання об’єму молока – мають неабияке значення для відповідної галузі. Збирання молока, аналіз його кількісного та/або якісного рівня, транспортування – усі ці та інші етапи сьогодні складно уявити без застосування спеціального обладнання. Без певного переліку приладів, які покликані в рази підвищувати продуктивність, дають можливість утримувати стада зі значною кількістю голів та забезпечують низку інших переваг, не здатне ефективно функціонувати жодне підприємство, що спеціалізується на виготовленні молочної продукції.

Особлива роль у загальному процесі відводиться підрахунку отриманого молока. Його здійснюють саме за допомогою молокомірів. Вони бувають різні, відрізняються об’ємами, матеріалами виготовлення, конструкціями та іншими технічними параметрами. Одні з них набули більшого поширення, інші – меншого. Яскравий представник перших – чи не найпопулярніший на сьогодні молокомір МР-1 (на 10 л), який ми вам і пропонуємо розглянути детальніше, а за потреби й купити його за вигідною ціною у нашої компанії.

Загальна інформація про молокомір МР-1

Молокомір МР-1 – це важливий для молочної галузі прилад, що застосовується з метою визначення обсягів молока. Виготовляється ємність для вимірювання кількості молока із харчової нержавіючої сталі. Допомагає точно встановлювати кількісні показники, якщо ті не перевищують десяти літрів (загальний об’єм виробу – 10 л).

Основні характеристики:

 • місткість (об’єм бідона) – 10 л;
 • діапазон вимірювань – 1-10 л;
 • ціна поділки – 0,1 л;
 • похибка вимірювання – 0,1 л;
 • матеріал – харчова нержавіюча сталь.

Призначення, сегменти використання. Застосування приладу для вимірювання об’єму молока актуальне на:

 • молокоприймальних і сепараторних пунктах;
 • молочнотоварних фермах;
 • фермерських господарствах;
 • молокозаводах.

Суть використання молокоміра полягає у вимірюванні об’єму молока, яке в нього заливається. Проте насправді роль цього приладу – значно ширша. З його допомогою можна вести щоденний, щотижневий, щомісячний тощо облік молокопродуктивності домашніх тварин у період лактації. Завдяки точним вимірюванням надоїв вдається контролювати продуктивність кожної особини й забезпечувати належне управління стадом. Тобто актуалізується можливість визначати обсяги молока, що здається від господарства загалом і від кожної тварини зокрема за певний проміжок часу. Крім того, вимірювати можна не лише надоєне молоко, а й те, що вже бере участь у торгових операціях, у взаєморозрахунках між продавцем та покупцем.

Конструктивне виконання й принцип роботи

Основна деталь, яка передбачається конструкцією молокоміра – циліндричний корпус (ємність, або бідон), розрахований на десять літрів. До верхньої частини корпусу приєднана ручка з отвором посередині. Отвір цей передбачений не просто так, а має цілком функціональний сенс: ним рухається вгору ще одна важлива конструктивна деталь – мірна лінійка, закріплена на поплавку й проградуйована шкалою в літрах з ціною поділки 100 мл. Повністю герметичний поплавок з лінійкою піднімаються отвором в ручці в міру того, як ємність заповнюється молоком. Тобто можна сказати, що ручка молокоміра передбачена для зручності перенесення приладу і є одночасно нульовою позначкою, точкою відліку обсягів молока. Результати вимірювань зчитуються з лінійки. За потреби отримання узагальнених даних усі отримані показники сумуються.

Як бачимо, і конструкція, і принцип роботи МР-1 – прості й елементарні, тож під час використання не виникає жодних складнощів. Та це лише один плюс, характерний для зазначеного молокоміра. Загалом же їх чимало, чим і пояснюється популярність цієї моделі.

Переваги МР-1:

 • завдяки ціні поділки 0,1 л і загальному об’єму 10 л є можливість встановлювати кількості молока у широкому діапазоні та зі значною точністю;
 • великі цифри й чітка шкала вимірювань з карбуванням поділок – запорука легкого зчитування показників;
 • невелика вага виробу суттєво полегшує роботу з ним;
 • універсальність використання, можливість здійснювати вимірювання у різних місцях та з різною метою;
 • довговічна експлуатація зі збереженням протягом всього робочого періоду високої гладкості поверхні, що полегшує обслуговування обладнання;
 • безпроблемний догляд за виробом, легкі чищення й миття;
 • низька ціна.

Незаперечний плюс цього виробу – виготовлення усіх його деталей із харчової нержавіючої сталі. Саме це забезпечує чимало із вказаних вище переваг, зокрема легкість догляду, універсальність та довговічність застосування тощо. Також молокомір МР-1 характеризується чудовою міцністю і стійкістю до зносу. Йому не страшна корозія, він не піддається окисленню й багатьом іншим хімічним та механічним впливам. Окремо хочеться наголосити на абсолютній безпеці приладу, що також не в останню чергу забезпечується завдяки матеріалу. Нержавійка ніяк не впливає на молочні продукти, не вступає в жодні реакції з ними, є гігієнічною, нетоксичною та екологічною.

Молокомір МР-1 – потрібне й вигідне придбання для дрібних і великих господарств, для усіх підприємств, що мають справу із молокопродуктами. Його переваги незаперечні, а купівля не супроводжується жодними негативними нюансами. Принаймні так є за умови покупки на нашому сайті.

Купити молокомір МР-1 на 10 л у компанії «Система Оптимум»

Усім, хто хоче купити нержавіючий молокомір 10 л, пропонуємо зробити це просто зараз, звернувшись до нашої компанії. Ми приймаємо замовлення від клієнтів зі всіх регіонів України, від господарств і підприємств різних масштабів. Забезпечуємо швидке опрацювання кожної заявки й організовуємо доставку зручним для клієнта способом. Не завищуємо ціни й пропонуємо гнучку систему оплати. Кожен наш молокомір – виріб бездоганної якості та належного функціоналізму. Усі якісні, технічні та експлуатаційні переваги, про які йшлося вище, забезпечуються в обов’язковому порядку.

Замовити товар можна онлайн, телефоном або за допомогою електронної пошти. Обирайте, як вам зручніше, й не гайте часу. Менеджери компанії готові опрацювати вашу заявку без зволікань.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Молокомір МР-1 10 л за вигідною ціною, також замовити Молокомір МР-1 10 л з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.