Пошук
Дистилятор ДЕ-10 (Китай)

10320.00 грн

Дистилятор ДЕ-10 (Китай)

10320.00 грн

Дистилятор електричний ДЕ-10 призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, різних медичних лабораторіях, де є потреба у дистильованій воді.

Артикул: 01545. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дистилятори ДЕ-10 (Китай). У нас можна купити газоаналізатори за доступною ціною. Дистилятор ДЕ-10 (Китай) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна дистилятор ДЕ-10 (Китай) залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Апарат складається з випарного котла, конденсатора з вбудованим сепаратором і електричного блоку управління. Контроль за рівнем води в випарному котлі здійснюється автоматичним пристроєм – сенсорним датчиком рівня, який в разі пониження рівня води нижче допустимого відключає електронагрівачі від мережі. При відновленні подачі води та поповненні випарного котла до робочої відмітки, апарат переходить в робочий стан, без додаткового втручання.

Продуктивність дм³/годНе менше 10
Рід струмузмінний, трьохфазний
Напруга, В380
Загальна витрата води, дм³/годНе більше 170
Максимальна електрична потужність, кВт7
Габаритні розміри, мм420х300х900
Вага, кг20

Якщо Вам потрібно купити гуртом дистилятор ДЕ-10 (Китай), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

дистилятор ДЕ-10 (Китай)

Залишіть відгук до товару “Дистилятор ДЕ-10 (Китай)”