Пошук
Бідистилятор ДЕ-5С

43800.00 грн

Бідистилятор ДЕ-5С

43800.00 грн

Бідистилятор електричний ДЕ-5С призначений для виробництва двічі дистильованої води підвищеного ступеня очищення.

Артикул: 09660. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бідистилятори ДЕ-5С. У нас можна купити бідистилятори за доступною ціною. Бідистилятор ДЕ-5С має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна бідистилятора ДЕ-5С залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосовується в аптеках, лікарнях, різних медичних лабораторіях, де є потреба у дистильованій воді. В бідистиляторах реалізований принцип подвійної дистиляції. Отримана дистильована вода з першого контуру надходить в випарний котел другого контуру і піддається повторній дистиляції. Отримана дистильована вода володіє поліпшеними фізико-хімічними властивостями.
Апарат складається з двох випарних котлів, конденсаторів з убудованими сепараторами і загального електричного блоку управління. Контроль за рівнем води в випарних котлах здійснюється сенсорними датчиками рівня окремо для кожного контура. При зниженні рівня води в випарному котлі, тени відключаються автоматично. При відновленні подачі води та поповненні випарного котла до робочої відмітки, апарат переходить в робочий стан, без додаткового втручання.

Технічні характеристики:

Продуктивність, дм³/годНе менше 5
Рід струмузмінний, трьохфазний
Напруга, В380
Загальна витрата води, дм³/годНе більше 145
Максимальна електрична потужність, кВт10
Габаритні розміри, мм350х700х780
Вага, кг30

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

DJe-5C

Залишіть відгук до товару “Бідистилятор ДЕ-5С”