Пошук
Бідистилятор ДЕ-10С

-

Бідистилятор ДЕ-10С

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Бідистилятор електричний ДЕ-10С призначений для виробництва двічі дистильованої води підвищеного ступеня очищення.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бідистилятор ДЕ-10С. У нас можна купити бідистилятори за доступною ціною. Бідистилятор ДЕ-10С має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна бідистилятора ДЕ-10С залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосовується в аптеках, лікарнях, різних медичних лабораторіях, де є потреба у дистильованій воді. В бідистиляторах реалізований принцип подвійної дистиляції. Отримана дистильована вода з першого контуру надходить в випарний котел другого контуру і піддається повторній дистиляції. Отримана дистильована вода володіє поліпшеними фізико-хімічними властивостями.
Апарат складається з двох випарних котлів, конденсаторів з убудованими сепараторами і загального електричного блоку управління. Контроль за рівнем води в випарних котлах здійснюється сенсорними датчиками рівня окремо для кожного контура. При зниженні рівня води в випарному котлі, тени відключаються автоматично. При відновленні подачі води та поповненні випарного котла до робочої відмітки, апарат переходить в робочий стан, без додаткового втручання.

Технічні характеристики:

Продуктивність, дм³/год10
Рід струмузмінний, трьохфазний
Напруга, В380
Загальна витрата води, дм³/годНе більше 290
Максимальна електрична потужність, кВт17
Габаритні розміри, мм420х800х900
Вага, кг48

Якщо Вам потрібно купити гуртом бідистилятор, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Бидистиллятор ДЭ-10С

Залишіть відгук до товару “Бідистилятор ДЕ-10С”