Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Барометр БТК-СН-14Т

1 170,00 грн

Барометр БТК-СН-14Т

1 170,00 грн

Барометр БТК-СН-14 призначений для спостереження за змінами атмосферного тиску в приміщеннях в географічних районах, розташованих не вище ніж 300 метрів над рівнем моря.

SKU: 00434. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності барометри БТК-СН-14Т. У нас можна купити барометр БТК-СН-14Т за доступною ціною. Барометр БТК-СН-14Т має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барометрів БТК-СН-14Т по всій території України. Ціна барометра БТК-СН-14Т також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги барометра БТК-СН-14Т

Барометр являє собою механічний стрілочний прилад, який працює від впливу атмосферного тиску на анероїдний чутливий елемент. Корпус приладу виробляється із цінних порід деревини. В конструкції барометра передбачений біметалічний стрілочний термометр, який вимірює температуру повітря.

Технічні характеристики БТК-СН-14Т:

Діапазон вимірювання тиску 927 – 1073 гПа (695 – 805 мм рт. ст.)
Діапазон вимірювання температури -10…+50 °С
Межа допустимої додаткової похибки ±0,5 кПа (±3,75 мм рт. ст.)
Ціна поділки шкали тиску 1 гПа (1 мм рт. ст.)
Габаритні розміри діаметр: 175 мм
висота: 60 мм
Вага, не більше 0,8 кг

Барометри БТК-СН-14Т купити

Якщо Вам потрібно купити оптом барометри БТК-СН-14Т, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Барометр БТК-СН-14Т

Залишіть відгук до товару “Барометр БТК-СН-14Т”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Барометр БТК-СН-14Т за вигідною ціною, також замовити Барометр БТК-СН-14Т з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product