Гербіцид Раундап Макс – ефективний контроль бур’янів

Гербіцид Раундап Макс – ефективний контроль бур’янів

Раундап Макс – це неселективний гербіцид, що забезпечує максимальну ефективність навіть у найскладніших умовах. Показує чудові результати у винищуванні різних бур’янів: одно- і багаторічних, одно- і дводольних, а також кореневопаросткових. Підходить для обробки великого переліку городніх і садових культур, зокрема сої, гороху, соняшнику, кукурудзи, ріпаку, винограду, плодових дерев, зернових, картоплі, цукрових буряків, льону, сорго та інших.

Переваги, якими володіє Раундап Макс:

- оперативний вплив (знищення бур’янів на початковій стадії розвитку с/г культури, а відтак і запобігання їх негативному впливу);раундап Макс купити

- високоефективність (ліквідація всіх частин бур’янів, як підземних, так і наземних);

- безпечність для ґрунту (дія гербіциду на ґрунт зведена до мінімуму, в результаті підтримується оптимальна вологість), людей і навколишнього середовища (у зв’язку з невиділенням жодних токсинів);

- благотворний вплив на кількість врожаю шляхом збільшення сходження на городній ділянці;

- можливість здійснювати наступну посадку без будь-яких обмежень (ні в якій спеціальній обробці необхідності немає, оскільки цей аграрний хімікат піддається оперативному розкладанню в ґрунті);

- легке використання (видалення бур’янів за допомогою Раундап Макс не вимагає спеціальних умінь);

- широкі можливості змішування з ґрунтовими гербіцидами;

- доступність (економічний фактор значно привабливіший, порівняно з імпортними аналогами).

Принцип дії

Чи чули ви про технологію ТранСорб? Вона основана на руйнуванні воскового шару, який слугує захистом бур’янів. Саме за таким принципом діє гербіцид, що розглядається. Він формує вразливі місця, проникає всередину шкідника і вже протягом години в кореневій системі створюється 75 %-ва концентрація гліфосату. Поглинання рідини бур’яном відбувається протягом чотирьох-шести годин.

Примітно, що початкові ознаки роботи засобу (пожовтіння і в’янення бур’янів) видно вже через 5-6 днів після його задіяння. А через два-три тижні відбувається відмирання.

Як правильно застосовувати Раундап Макс?

Раундап Макс обробкаЩоб результат був максимальним, важливо дотримуватися низки нескладних, але дуже значущих вимог:

- введення необхідно здійснювати в безвітряну погоду і при відсутності опадів, оптимальний температурний діапазон для обробки – 10-25 ºС (при t нижче 0 °С використання цього препарату варто уникати). Позитивний ефект не буде досягнутий, якщо протягом шести годин після обробки піде дощ. Щоб робота не була виконана даремно, поцікавтеся прогнозом погоди, бажано не з одного джерела;

- обробку варто здійснювати в передпосівний період, перед тим, як настане час збору врожаю (з метою інтенсифікації дозрівання) і після збору (щоб підготувати ділянку до наступного посівного сезону);

- максимальний час зберігання – 7 днів за умови, що ємність буде щільно закрита;

- за тиждень до застосування препарату і протягом тижня після цього не потрібно прополювати бур’яни і знищувати їх механічним шляхом;

- найбільша уразливість шкідників спостерігається в період їх активного росту, це важливо враховувати при застосуванні засобу;

- не можна залишати без уваги флору бур’янів, з якими доведеться боротися;

- щоб захистити с/г насадження від гербіциду, перед обробкою з його участю необхідно покрити культури плівковим екраном. Якщо ж запобігти контакту рослини з гербіцидом не вдасться, уражені місця слід добре промити водою.

Норми внесення

Яку кількість препарату використовувати, залежить від оброблюваної культури і бур’янів, з якими доведеться боротися.

Так для виноградників, плодових і цитрусових насаджень, як однорічних, так і багаторічних, слід брати 200 л води і 3 л препарату з розрахунку на 1 гектар насаджень.

При обробці картоплі 1,5 л гербіциду слід з’єднати зі 100 л води. На гектар же знадобиться 200 л. Обприскувати культуру потрібно за кілька днів до сходження.

Якщо мова йде про обробку полів для таких культур, як баштанні, овочеві і технічні олійні, використання цього засобу доцільне після збору врожаю. Тут концентрація залежить, передусім, від бур’янів. Для однорічних на гектар необхідно взяти 3 л Раундап Макс і 200 л води, для багаторічних – 5 л і 300 л, відповідно.

Цей гербіцид може застосовуватися також для очищення від бур’янів ділянок, на яких не передбачене висаджування сільськогосподарських культур. Це дорожні узбіччя, промислові об’єкти, лінії електропередач та інше. На один гектар таких площ візьміть 300 л робочого розчину, приготованого в співвідношенні 2 л препарату + 100 л води.

Якщо знищення бур’янів викликає будь-які проблеми, допустимо збільшити дозу гербіциду. Як він подіяв, стежте протягом 2-3 тижнів після застосування. Якщо щось пішло не так, варто вдатися до механічної обробки. Загалом же, ризики при роботі з Раундап Макс мінімізовані.

Важливо!

Для створення робочого розчину необхідно застосовувати винятково чисту воду, в складі якої немає згубних домішок.

Які інструменти використовувати для роботи?

Якщо обробляються садово-городні насадження, найкращим варіантом є ручний обприскувач. Прослідкуйте, щоб він був доповнений належними форсунками.

На фермерських господарствах можливе застосування 3-х видів пристроїв розпилення: навісних, самохідних польових і причіпних. Високий тиск, який передбачає розпорошення невеликими краплями, не рекомендований.

Чи впливає Раундап Макс на якість продукції?

Тільки позитивно! Як уже згадувалося вище, препарат не несе небезпеки людям, тваринам, птиці, ґрунту і навколишньому середовищу. У ньому немає токсичних компонентів, він діє по-іншому: винищує бур’яни, порушуючи їх амінокислотний синтез, важливий для життєдіяльності шкідників.

Раундап Макс – запорука високоврожайності, бездоганної якості сільськогосподарської продукції і, як наслідок, стабільного доходу від її реалізації.

Реєстрація препарату датується 1974 р. За весь час застосування було проведено багато досліджень різними світовими вченими, з метою визначення впливу цього хімікату. Підсумок однозначний: Раундап Макс визнаний одним з найбільш безпечних гербіцидів.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.