Пошук
Штатив універсальний Бунзена

840.00 грн

Штатив універсальний Бунзена

840.00 грн

3 лапки

3 кільця

Артикул: 07934. Категорія: .

Лабораторний штатив Бунзена – це популярний різновид штативів, призначений для встановлення різних ємностей та інструментів, які використовуються для виконання досліджень в умовах лабораторії. З його допомогою можна закріплювати в потрібному положенні (регулюючи висоту і рівень нахилу) конічні й круглодонні колби, лабораторні склянки, пробірки, бюретки та ін.

Конструктивно виріб складається із залізного стрижня (штанги, стійки), вертикально вгвинченого в важку прямокутну горизонтальну основу, виконану з чавуну. До стрижня кріпляться різні пристосування, за допомогою яких складаються прилади.

Крім стійки та основи, штатив має такі елементи:

– муфти. Призначені для розміщення і фіксації лапок та кілець на штативі. У кожній з них передбачено два отвори, розташованих у перпендикулярних одна до іншої площинах. За допомогою одного отвору муфта безпосередньо кріпиться на стійці. Другий служить для встановлення лапок або кілець, що прикріплюються гвинтами. Правильне розташування муфти виглядає так: проріз на штативному отворі направлений до лаборанта, а інший – вгору;

– лапки. Призначені для кріплення до штатива компонентів приладу, зокрема колб;

– кільця. Застосування цих елементів може бути різним. Наприклад, на кільце можна покласти азбестову сітку, а вже на ній розмістити плоскодонну колбу або, скажімо, лабораторну склянку для нагрівання. Інший варіант використання – кріплення за допомогою кільця конічної лійки;

– прокладки. Можуть бути виконані зі шкіри, гуми або коркової пробки. Їх завдання – амортизувати стискання і запобігати дотику скляного посуду до металу. У випадку зношування прокладки легко замінюються на нові.

Завдяки продуманому механізму, деталі штатива можуть переміщатися і в горизонтальному, і у вертикальному напрямках. Це, не в останню чергу, забезпечує максимальну зручність роботи лаборанта.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Штатив Бунзена

Залишіть відгук до товару “Штатив універсальний Бунзена”