Пошук

Ваги лабораторні

Магазин

Ваги лабораторні використовуються у будь-якій контрольній чи науковій лабораторії. У таких галузях, як фармацевтична, харчова, хімічна промисловість, у ювелірних майстернях, науково-дослідних центрах, де не можна обійтися без точного зважування, ваги – це саме те обладнання, яке купується в першу чергу.
Вибір сучасних лабораторних ваг дуже широкий. Впевнено зайняли величезну нішу вимірювального обладнання аналітичні електронні ваги. Електронні апарати мають масу переваг:
• забезпечують високу точність вимірювання;
• мають мінімально допустимий відсоток похибки;
• володіють додатковими функціями (калібрування, процентне зважування, усереднення, визначення кількості однорідних елементів тощо);
• передбачена можливість зважування речовини в різних одиницях (міліграмах, каратах, унціях);
• обладнані рідкокристалічним екраном з підсвічуванням.
Деякі моделі вимірювальних приладів оснащені вітрозахисним екраном або можуть працювати від вбудованого акумулятора. Продаються ваги з вбудованим інтерфейсом для підключення до комп’ютера. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє роздрукувати дані зважування, зберегти результати вимірювань при проведенні багаторазових досліджень, при порівнянні ваги зважуваного матеріалу до і після проведення експерименту.
Електронні ваги точні, надійні та довговічні. У конструкції цих ваг немає механічних деталей, які рухаються, а тому зношуються; функцію зважування виконує датчик, який показує інформацію про вагу на табло.
Сучасні ваги лабораторні повністю автоматизовані. Налаштування цього обладнання здійснюється за допомогою вбудованої калібрувальної гирі, тому навіть при частому переміщенні ваги миттєво налаштовуються і забезпечують найвищу точність вимірювання.
При виборі моделі ваг враховують призначення устаткування, лабораторні умови, а також суму, яку установа чи підприємство може витратити на придбання апарату для зважування. Ваги лабораторні мають широкий вибір функцій, забезпечують найвищу точність вимірювання, надають інші можливості. Перед продажем ваги обов’язково тестуються, покупцям видається свідоцтво про повірку та гарантійний талон.
Як і до іншого лабораторного обладнання, до обслуговування ваг пред’являються конкретні вимоги: утримання в чистоті, забезпечення стійкості на поверхні, проведення зважування при допустимому температурному режимі. За умов дотримання цих правил експлуатації лабораторні електронні ваги безвідмовно служитимуть досить довго.