Пошук

Печі муфельні та шафи сушильні СНОЛ

Магазин

Лабораторні печі призначені для нагріву і проведення аналітичних робіт з різними матеріалами в лабораторних умовах. У нашій компанії «Система Оптимум» Ви можете знайти широкий асортимент лабораторних електропечей: камерні, муфельні печі, сушильні шафи, плити тощо.

Види лабораторних печей

Лабораторні електропечі призначені для нагрівання, випалювання, гартування та інших термічних процесів. Вони використовуються на виробництві, а також в лабораторіях освітніх закладів.
Муфельні електропечі застосовуються для плавлення, гартування та іншої термообробки металів, випалювання керамічних, порцелянових та емальованих виробів і мають спеціальну посудину, котра захищає вироби від прямої дії вогню або продуктів горіння.

Високотемпературні камерні електропечі використовуються у металургійній, машинобудівній та інших галузях важкої промисловості. Це універсальні лабораторні печі високої точності, створені для термічної обробки різних металів. Максимальна робоча температура у таких печах може досягати 1300ºC.
Шафи сушильні – це економічні компактні електропечі, призначені для сушіння або прожарювання різних матеріалів при температурі до 600ºC. За допомогою руху повітря, який створює повітряний вентилятор усередині шафи, досягається рівномірний розподіл температури всередині камери. Мікропроцесорне регулювання температури забезпечує надійний контроль процесів у сушильній шафі. Усі типи лабораторних печей, представлених на нашому сайті, Ви можете купити у нашій компанії «Система Оптимум» за доступними цінами з оперативною доставкою по всій Україні.

Купити печі муфельні та шафи сушильні СНОЛ

Компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі печі лабораторні різної конструкції та функціонального призначення. У нас Ви знайдете тільки оригінальну продукцію, адже усі товари сертифіковані та мають найвищі показники експлуатації.

У нас представлений надзвичайно широкий асортимент продукції, що дає нам право стверджувати, що кожен клієнт, якому необхідна лабораторна піч для дослідницького лабораторного кабінету або на виробництво, зможе знайти і підібрати потрібний йому прилад.
Для вибору конкретного типу та моделі печі лабораторної дзвоніть нам, і наші менеджери проконсультують Вас зі всіх питань ціни, характеристик і доставки товару.