Єврокуб (кубова ємність, контейнер 1000 л)

6000.00 грн (ціна за 1 шт)

Єврокуб – це спеціалізований пластиковий контейнер, який призначений для багаторазового та довготривалого зберігання реактивів, хімічних рідких речовин та продуктів харчування.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Єврокуби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності єврокуби. У нас можна купити єврокуби гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна кубових ємностей Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку єврокубів по всій території України. Ціна еврокубів також залежить від обсягів закупівлі. При покупці кубових ємностей гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ємність кубова 1000 л п/е (єврокуб, контейнер 1000 л п/е) – спеціалізована пластикова тара, призначена для зберігання реактивів, хімічних рідин, сипких речовин, пального, води, продуктів харчування і безлічі інших матеріалів. Може використовуватися багато разів, а вміст може перебувати всередині впродовж тривалого часу.

Конструкція і матеріали еврокубів

Основу кубових ємностей виробляють з якісного високомолекулярного щільного поліетилену в формі куба. Друга важлива частина – суцільнозварна металева гратка з оцинкованої сталі, розташована з усіх боків і зверху. Для виготовлення протиударної сітки зазвичай використовують оброблені спеціальним чином трубчасті деталі або арматуру, стійкі до різного роду зовнішніх впливів (механічних, атмосферних тощо). Ємність і решітка встановлюються на оснащений ребрами жорсткості піддон з металу, дерева або пластику, розроблений спеціально для великих навантажень.

Важлива конструктивна деталь контейнера 1000 л п/е – зливний кран. Його, за правилами, розміщують на бічній стінці, якомога ближче до дна, щоб досягти при необхідності максимального спорожнення ємності. Зверху обов’язково є кругла заливна горловина з вентиляційним клапаном.

Класичні габарити: довжина – 1200 мм -/+ 10, ширина – 1000 мм -/+ 10, висота – 1160 мм -/+ 5. Вага – 65 кг. Номінальна місткість – 1000 л, фактична – 1060 л.

Визначні особливості єврокуба

 • – герметичність конструкції;
 • – повна комплектність;
 • – невелика вага, продумана форма і ергономіка, завдяки модульному виконанню;
 • – висока якість та надійність;
 • – механічна міцність й витримування високих навантажень;
 • – стійкість до внутрішнього пневматичного і гідравлічного тиску;
 • – стійкість до широкого діапазону хімічних сполук;
 • – застосування в значному температурному діапазоні;
 • – УФ-захист поміщеного продукту;
 • – зручні налив і злив, навантаження і розвантаження, розміщення в транспорті та на складі;
 • – безпечне транспортування;
 • – можливість тривалих перевезень і зберігання;
 • – мінімізація залишкового вмісту;
 • – легке промивання внутрішнього полімеру.

Сфери застосування кубових ємностей

Кубові ємності використовують на виробництвах у різних галузях: харчовій, косметологічній, фармацевтичній, хімічній та нафтохімічній. У них перевозять і зберігають рідкі хімікати, спирти, кислоти і луги, концентрати, олії, мастила, пальне тощо. Крім того, їх можна застосовувати і для інших цілей. Наприклад, для поливу великих територій або створення каналізації на присадибній ділянці.

Якщо Вам потрібно купити гуртом єврокуби, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на еврокуби, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Єврокуб (кубова ємність, контейнер 1000 л) за вигідною ціною, також замовити Єврокуб (кубова ємність, контейнер 1000 л) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.