Прилад Ш4-ВУЛ (афрометр)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

(ціна за 1 шт)

Прилад Ш4-ВУЛ (афрометр) призначений для визначення тиску вуглекислого газу (СО2) в пляшках по ГОСТ 10117-80, з безалкогольними напоями, пивом або мінеральною водою і закритих кроненпробками по ГОСТ 10.167-88, а також у пляшках з ПЕТ, заповнених тими ж напоями, з пластмасовими гвинтовими ковпачками.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності прилади Ш4-ВУЛ. У нас можна купити афрометри за доступною ціною. Прилад Ш4-ВУЛ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна приладу Ш4-ВУЛ залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Прилади для визначення тиску в пляшках (афрометри) – компактні пристрої, що оперативно вимірюють рівень тиску (масову частку) вуглекислого газу (СО2) в заповнених пляшках. Всередині можуть перебувати як алкогольні, так і безалкогольні газовані напої, зокрема, пиво, шампанське, вино, напої з хлібної сировини і мінеральна вода. Перевірці піддається і скляна тара, і пластикова.

Характеристики приладу Ш4-ВУЛ

За результатами виміряного тиску приладом Ш4-ВУЛ визначають масову частку двоокису вуглецю за методиками, зазначеним у ГОСТ Р 5153-98 і ГОСТ 51154-98.

Вимірюваний тиск, не більше 0,6 МПа
Клас точності манометра 2,5
Розміри пляшок, що перевіряються, не більше діаметр - 95 мм висота - 340 мм
Габарити, не більше 230х125х500 мм
Маса, не більше 2,4 кг

Афрометри бувають різних модифікацій, мають різну точність вимірювань, підходять для пляшок з різними габаритними розмірами. Сьогодні особливою популярністю користується модель Ш4-ВУЛ.

Афрометр Ш4-ВУЛ – класичний прилад для визначення тиску розчиненого СО2 за ДСТУ в скляних і ПЕТ пляшках з кроненкорками і гвинтовими пластиковими ковпачками, в яких може перебувати пиво, безалкогольні напої та мінералка. Суть процесу полягає в законі Генрі, який говорить, що розчинений в напої діоксид вуглецю пропорційний його тиску під кришкою. Результати вимірювань дають можливість дізнатися масову частку вуглекислого газу, яка також регламентується стандартами.

Основні характеристики Ш4-ВУЛ

Пристрій є універсальним, оскільки володіє набором характеристик широкого діапазону. Так, тиск, який можливо вимірювати, може досягати 0,6 МПа. Точність манометра становить 2,5. Габарити – до 23х12,5х50 см, вага – до 2,4 кг.

Пляшки, що піддаються перевірці, можуть мати такі параметри: висота – до 34 см, діаметр – до 9,5 см.

Купити прилад для визначення тиску в пляшках Ш4-ВУЛ пропонує ПП Система Оптимум. Пристрої завжди присутні на складі в достатній кількості, тому доставити вам замовлення в необхідні терміни не становитиме проблеми.

Афрометри від компанії Система Оптимум – це прилади:

– які мають високі якісні показники, що підтверджуються сертифікатами якості;

– виготовлені з довговічних, стійких до механічних впливів матеріалів;

– мають зручну в застосуванні конструкцію;

– прості й легкі в роботі;

– дозволяють виконувати вимірювання мобільно та швидко.

Крім самих переваг Ш4-ВУЛ, наша компанія гарантує кожному клієнту додаткові вигоди співпраці:

– висококваліфіковане консультування (якщо ви сумніваєтеся, чи підійде під ваші потреби цей тип афрометра, менеджер допоможе вам розвіяти сумніви);

– доставка по всій Україні за допомогою транспортних компаній (також можливий самовивіз);

– оперативність відправки і виконання замовлення (кілька днів після звернення до менеджера підприємства – і афрометр у вашому розпорядженні);

– можливість оплатити товар зручним для вас способом за погодженням з контактною особою підприємства;

– низькі ціни, можливі персональні знижки при великих обсягах покупки.

Якщо Вам потрібно купити оптом прилади Ш4-ВУЛ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Прилад Ш4-ВУЛ (афрометр) за вигідною ціною, також замовити Прилад Ш4-ВУЛ (афрометр) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.