Пластини ПТСХ для тонкошарової хроматографії «Сорбфіл» (аналог «Silufol»), 50шт

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

ПТСХ П-А 100х100
ПТСХ П-А 100х150
ПТСХ П-А-УФ254 100х100
ПТСХ П-А-УФ254 100х150
ПТСХ П-В 100х150
ПТСХ П-В УФ254 100х150
ПТСХ АФ-А 100х100
ПТСХ АФ-А 100х150
ПТСХ АФ-А-УФ254 100х100
ПТСХ АФ-А-УФ254 100х150
ПТСХ АФ-А-УФ254 100х200

Пластини хроматографічні Сорбфіл – лабораторний інвентар, застосовуваний при аналізі речовин за допомогою методу тонкошарової хроматографії (ТШХ). Випускаються на двох типах основ: полімерній (поліетиленглікольтерефталат) та алюмінієвій. Робочий шар розподіленого сорбенту може бути товщиною 90-120 мкм (або 160 мкм для медико-генетичного аналізу), з’єднується з основою спеціально призначеною зв’язкою. Сорбентний шар на одній пластині повинен бути рівномірним, допустима варіація величини – ± 5 мкм.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пластини для тонкошарової хроматографії. У нас можна купити пластини Сорбфіл за доступною ціною. Пластини для тонкошарової хроматографії Сорбфіл мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна пластин ПТСХ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пластин для тонкошарової хроматографії по всій території України.  При купівлі пластин ПТСХ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У цих виробах мають значення такі характеристики, як хімічна і механічна міцність. Хімічну забезпечує підкладка, виконана зі скла. Хім. стійкість пластини обумовлює хім. стійкість силікагелю. Як результат – хроматографічні пластини можна багато разів піддавати обробці агресивними середовищами, наприклад, гарячою сумішшю концентрованої сульфатної кислоти та двохромовокислого калію. Завдяки цьому, знімаються межі в застосуванні корелювальних реактивів для трансформації та демодуляції пластин, існує можливість виконувати регенерацію виробів до 10 разів.

Що стосується стійкості сорбентного шару механічної, то її можна регулювати, досягаючи тим самим оптимальної транспортабельності й багаторазовості використання пластин, а також отримуючи можливість поділу адсорбенту з роздробленими речовинами для їх подальших змін.

Пластини ТШХ Сорбфіл були ретельно випробувані в аналізі різних речовин і тепер активно застосовуються для роботи з похідними амінокислот, сільськогосподарськими отрутохімікатами, ліпідами, антибіотиками та іншими класами сполук як органічної, так і неорганічної етимології, а також з високополімерними матеріалами.

Різновиди та основні характеристики ПТШХ

Розрізняють два основних типи цих пластин – аналітичні, що позначаються скорочено «А», і високоефективні, «В». До застосування других необхідно вдаватися, якщо неможливо розділити речовини за допомогою перших.

Також для розрізнення модифікацій використовують такі позначення: «П» (ПЕТ плівка), «АФ» (фольга з алюмінію), «УФ» (флуоресценція в ультрафіолеті).

Існує й поділ ПТШХ за величиною фракцій твердого гідрофільного сорбенту, що становить робочий шар. Для аналітичних виробів цей показник характерний у діапазоні 5-17 мкм, для високоефективних – 8-12 мкм. Чим вужчий розподіл, тим вища ефективність пластин. Тобто, коли плями роз’єднуваних матеріалів зменшуються, проходячи фронт рухомої фази на скороченій відстані, краще піддаються поділу.

Ще одна важлива характеристика ПТШХ – люмінофор. Для всіх типів його збудження становить 254 нм.

Стандартні розміри хроматографічних пластин Сорбфіл: 10х10 см, 10х15 см, 10х20 см.

Кількість пластин в 1 упакуванні – 50 штук.

Термін придатності – без обмежень.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пластини ПТСХ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пластини для тонкошарової хроматографії ПТШХ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пластини ПТСХ для тонкошарової хроматографії «Сорбфіл» (аналог «Silufol»), 50шт за вигідною ціною, також замовити Пластини ПТСХ для тонкошарової хроматографії «Сорбфіл» (аналог «Silufol»), 50шт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.