Окуляри газозварника ЗН 8 - 72Г

156.00 грн (ціна за 1 шт)

Окуляри захисні закриті. Окуляри призначені для захисту очей при газозварювальних роботах, спереду, збоку, зверху і знизу від впливу дрібних твердих частинок, сліпучого світла, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, пилу, вітру і бризок нероз’їдаючих рідин при температурі навколишнього середовища від -30 до + 90 ºС в виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Технічні характеристики. Відстань міжцентрова - 72мм Скло розміри: фронтальних - 60 х 45мм; бічних - 45 х 40 мм,

Межі регулювання: наголовна стрічка за розміром голови - від 54 до 64;

Маса - не більше 130 г. Окуляри складаються з чотирьох металевих рамок із закріпленим в них захисним склом, обтюратора і регульованої наголовної стрічки. Вентиляція простору між обтюратором і особою користувача здійснюється через отвори-жалюзі на верхній і нижній поверхнях рамок. Завдяки вентиляції підокулярного простору захисні скла не запотівають. Рамки із захисним склом і наголовна стрічка пришиті до обтюратора. Обтюратор по краях обшитий вінілисшкірою. Довжина наголовної стрічки регулюється за розміром голови користувача за допомогою двох пряжок. Окуляри зручні і прості в експлуатації, легко складаються і забезпечують розширений бічний огляд.

Матеріали: захисне скло - мінеральне, рамки виготовлені з білої жесті, обтюратор - зі шкірозамінника, обшитого по краях вінілисшкірою.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Окуляри газозварника ЗН 8 - 72Г за вигідною ціною, також замовити Окуляри газозварника ЗН 8 - 72Г з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.