Кювети скляні

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Кювети для фото- і спектрометрії з оптичного скла (стандартні) для фотометрів КФК-2, КФК-3 та їх сучасних модифікацій. Використовуються для вимірювань оптичної щільності розчинів в діапазоні 325-2500 нм.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Кювети скляні. У нас можна купити Кювети скляні за доступною ціною.  Якість, умови придбання і ціна Кюветів скляних Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. При купівлі Кюветів скляних оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом Кювети скляні, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Кювети скляні , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кювети скляні за вигідною ціною, також замовити Кювети скляні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.