Кристалізаційна чаша

88.80 грн (ціна за 1 шт)

90/45 мм

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Чаші скляні
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам знадобилися кристалізаційні чаші, звертайтеся в компанію «Система Оптимум». Ми реалізуємо лабораторне скло і хімічний посуд на вигідних умовах. Товар завжди в наявності й може бути відправлений вам без зволікань. Кожна скляна чаша поставляється замовнику в належній якості та потім справляється зі своїм призначенням на «відмінно» в ході тривалого експлуатаційного періоду. Ціна кристалізаційної чаші, зазначена на сайті, актуальна. Як ви самі можете бачити, це одна з найбільш доступних пропозицій на ринку лабораторного посуду України.

Чаша кристалізаційна: визначення та призначення

Кристалізаційна чаша (вона ж – кристалізатор) – це затребуваний різновид скляного посуду для лабораторій. Невелика хімічна посудина з прозорого скла, що має форму широкого, але невисокого циліндра з незначною товщиною стінок, плоским дном і найчастіше з носиком у верхній частині. Такий варіант дна максимізує стійкість чаші на робочих поверхнях, причому не тільки горизонтальних, але й злегка нахилених. Носик забезпечує зручність виливання рідин і висипання твердих матеріалів без проливання/просипання. На бічній частині зазвичай вказується розмір виробу. Також можуть бути позначення виробника і ділянка для заміток.

Кристалізаційні чаші знаходять застосування в лабораторіях різних напрямків: хімічних, біологічних, фармацевтичних та ін. Їх задіюють у навчальному процесі, при здійсненні всіляких досліджень і на виробництвах. За допомогою кристалізатора виконують випарювання й перекристалізацію хім. речовин (випарюють рідкі середовища до отримання сухого залишку і кристалізують хімічні матеріали, з метою їх очищення).

Чаша кристалізаційна – універсальний і багатофункціональний лабораторний атрибут, позаяк, окрім прямого призначення, може задіюватися й для інших лабораторних процесів. З її допомогою можна змішувати розчини, з’єднувати сипкі середовища з пастоподібними, спалювати фільтри і здійснювати зважування. Вона в ході роботи чудово компонується з лабораторними мішалками, коли актуалізується змішування хім. речовин. Якщо знадобиться, в ній можна короткочасно зберігати реактиви, дрібні предмети, транспортувати їх по лабораторії та за її межі.

Переваги кристалізаційних чаш

Не тільки варіативність застосування є сильною стороною кристалізаторів. Завдяки виготовленню з гладкого прозорого і термостійкого скла (як правило, боросилікатного), кристалізаційні чаші мають чималий перелік супутніх плюсів:

  • високі якісні параметри;
  • відсутність сколів, подряпин, вкраплень повітря і подібного;
  • стійкість в широкому температурному діапазоні й до стрибків температур;
  • низький коефіцієнт розширення;
  • помірна стійкість до механічних деформацій;
  • стійкість до дії агресивної хімії, отрут, кислотно-лужних розчинів;
  • легкість візуального контролю;
  • зручність застосування в будь-якому із зазначених вище процесів;
  • безпроблемний догляд (чистка, миття, стерилізація).

Примітно, що для нагрівання скляних кристалізаційних чаш можна використовувати як плити, так і інші нагрівачі. Їх допустимо стерилізувати парою і окропом.

Вимоги безпеки по експлуатації чаш кристалізаційних елементарні. Для них характерне все те саме, що й для інших скляних виробів. Під час застосування слід запобігати різким ударам та іншим сильним механічним впливам.

На замітку: у деяких випадках лабораторні кристалізатори можуть бути зроблені зі звичайного скла.

Технічні характеристики

Кристалізаційні чаші випускаються в різних розмірах і об’ємах. Зовнішній діаметр – в діапазоні 61-180 мм, висота – 35-90 мм, об’єм – 80-2000 мл. Особливою популярністю користується розмірний варіант 90/45 мм.

Кількість виробів в упаковці – в середньому 2-10 шт.

Купити кристалізаційні чаші на сайті «Система Оптимум»

Пропонуємо купити кристалізаційні чаші клієнтам з усіх регіонів України. Як і інший лабораторний посуд з нашого каталогу, ця категорія товарів має високу якість, належний функціоналізм і чудово справляється зі своїм призначенням. Виготовляються кристалізаційні чаші, згідно з прийнятими вимогами стандарту і технічними умовами. На додачу у нас ви можете замовити на одну доставку весь необхідний інший посуд для проведення різних хімічних дослідів та реалізації інших робочих процесів у лабораторії. Ціни на весь асортимент – доступні, терміни виконання замовлень – оперативні.

Замовляйте чаші кристалізаційні у ПП «Система Оптимум» – найприємніші враження від співпраці гарантуємо!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кристалізаційна чаша за вигідною ціною, також замовити Кристалізаційна чаша з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.