Холодильники з прямою трубкою ХПТ

150.00 грн (ціна за 1 шт, 300 мм)

ГОСТ 25336-82

ХПТ-1-200 мм
ХПТ-1-300 мм
ХПТ-1-400 мм
ХПТ-3-300 мм
ХПТ-3-400 мм

У продажу є холодильники з прямою трубкою ХПТ, купити які ми пропонуємо для лабораторного застосування клієнтам з усієї України. Весь лабораторний посуд (і зазначені холодильники зокрема) характеризується високою якістю, виготовленням, згідно з вимогами до такого виду виробів. У наявності – різні виконання з відмінними технічними параметрами. Ціни на холодильники з прямою трубкою у ПП «Система Оптимум» – одні з найкращих на хімічному ринку країни. Умови придбання – вигідні та комфортні для клієнта.

ХПТ у загальному спектрі лабораторних холодильників

Усі холодильники для хімічних лабораторних установок діляться на прямі, зворотні і універсальні. Останні конструктивно передбачають можливість виконувати роль прямого або зворотного конденсатора, як те вимагається в певний момент.

Прямий холодильник, також іменований низхідним, реалізує конденсування парів і відведення конденсату з реакційної системи зі збором у колбі-приймачі. У випадку зі зворотним/висхідним (як правило, встановлюється вертикально) конденсат повертається в реакційну масу.

Холодильники скляні типу ХПТ, вони ж холодильники з прямою трубкою Лібіха, використовуються для пароконденсації й охолодження речовин проточною водою, маючи в своїй конструкції пряму трубку зі скла.

ХПТ: конструкція, виконання та матеріали

Виріб, за своєю суттю, є скляною ємністю з двома запаяними трубками. Вони можуть бути зі шліфами і без. Діапазон варіативності довжини охолоджувальної ділянки – 200-600 мм. Використання – для простого відгону висококиплячих рідин (при температурі до 160 °С). Охолоджувальний засіб – вода, причому для речовин з t кипіння менше 120 °С – проточна, зі 120-160 °С – непроточна.

Загалом, холодильники ХПТ можна купити у виконаннях 1 і 3. Цифра 1 свідчить про шліфований нижній кінець (керн) і верхнє закінчення-муфту. Діаметри шліфів керна і муфти варіативні, починаючи з 14/23, закінчуючи 29/32. Виконання 3 – це коли на закінченнях холодильника розташована пряма трубка.

Виробляються ХПТ з хім. і термостійкого скла. Рідини з високою t кипіння здатні провокувати внутрішню напругу, через що скло може тріскатися. Тому нетермостійкий матеріал для цієї мети не підходить.

Принцип роботи холодильника з прямою трубкою

Пристрій застосовується вертикально як компонент систем, покликаних очищати речовини під час відгону, а також в установках синтезу. В основі його роботи – принцип теплового обміну між двома потоками. По внутрішній трубці переміщаються пари рідкої речовини, що потребують охолодження, по зовнішній – холодна вода (охолоджувач). В результаті цього процесу і досягається необхідний результат.

Підключення до води здійснюється за допомогою гумової трубки 8 мм (допустимий варіант – 6 мм). Зазвичай, щоб один холодильник з’єднати з недалеко розташованим краном, вистачає близько 5 метрів трубки.

Якщо пробувати використовувати такий тип холодильника в якості зворотного, то ефективність буде дуже малою, у зв’язку з незначною площею охолоджувальної поверхні і ламінарним режимом протікання пари. Виняток і як можливий варіант застосування з такою метою – для порівняно висококиплячих середовищ (з t кип. 100 °С і вище).

Слід враховувати, що зовнішня поверхня холодильника – місце конденсації атмосферної вологи, яка крізь капілярні течії в шліфі може проникати в колбу. Тому важливо добре змащувати шліфи. Рекомендовано ще над шліфом надягати манжету, яку можна зробити з сухого фільтрувального паперу.

У процесі роботи слід весь час стежити, щоб через сорочку холодильника вода циркулювала без зупинок. Якщо пристрій відімкнеться, можливе виникнення пожежо- та вибухонебезпечних ситуацій.

Купити холодильники з прямою трубкою у компанії «Система Оптимум»

Якщо вам знадобилися холодильники ХПТ, скористайтеся нашими пропозиціями. Весь лабораторний посуд, який ми реалізуємо, і холодильники – не виняток, є зразком високої якості та належного функціоналізму.

Приймаємо замовлення онлайн і в телефонному режимі. Ознайомитися з детальною інформацією про товари, а також з умовами їх придбання, можна, погортавши сторінки сайту. Розгорнутий рубрикатор і зручна навігація сприяють отриманню всіх необхідних відомостей в мінімальні терміни.

Одна з ключових переваг – ціна холодильників з прямою трубкою ХПТ від нашої компанії. Необґрунтовано завищувати вартість – не в наших принципах. Наш випадок – це коли тільки якісний і доступний лабораторний посуд для кожного клієнта.

Стосовно усіх додаткових запитань звертайтеся за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Холодильники з прямою трубкою ХПТ за вигідною ціною, також замовити Холодильники з прямою трубкою ХПТ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.