Годинники пісочні

40.80 грн

час, хв  висота, мм діаметр, мм
1 108 47
2 108 47
3 108 47
5 108 47
10 113 49
15 163 49
20 178 49

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності годинники пісочні. У нас можна купити годинники пісочні оптом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна  пісочних годинників Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна годинника пісочного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі пісочних годинників оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Годинник пісочний – дуже давній, але такий, що не втрачає популярності й в наш час, прилад для вимірювання часу, зручний і простий у застосуванні, точний, надійний та екологічно безпечний. Його можна використовувати в будь-який час доби і за будь-якої погоди.

Конструкція і принцип роботи. Найпоширеніша форма пісочного годинника – це дві лійкоподібні скляні ємності, з’єднані між собою вузькими сторонами. Якщо одна знаходиться внизу, то інша обов’язково – вгорі (і навпаки). Пісок як предмет для вимірювання часу зазвичай розміщується в одній з частин, а в процесі роботи пересипається з верхньої в нижню горлоподібною трубкою. Ця трубка розробляється так, щоб якнайточніше пропускати потрібну кількість піску за конкретний часовий проміжок і гарантувати правильність вимірювань. Також з метою збільшення точності замість піску може використовуватися суміш піску і мармурового пилу, прокип’ячена з лимонним соком і вином. За допомогою пісочного годинника можна вимірювати різні проміжки часу – від кількох секунд до кількох годин. Найпоширеніші моделі мають такі вимірювання: 1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 хвилин та ін.

Сфери застосування. Раніше пісочні годинники активно використовували на кораблях для зміни вахти. Сьогодні найбільше їх застосовують у медицині, навчальних закладах, НДІ та лабораторній практиці для виконання ефективних досліджень і засікання точного часу на процедури. Також випускається безліч сувенірних моделей.

  Якщо Вам потрібно купити оптом пісочні годинники, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пісочні годинники, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

1 хв.

2 хв.

3 хв.

5 хв.

10 хв.

15 хв.

20 хв.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Годинники пісочні за вигідною ціною, також замовити Годинники пісочні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.