Електроплитка "Термія" ЕПЧ 2-2,5

1296.00 грн (ціна за 1 шт)

Плитка електрична «Термія» ЕПЧ 2-2,2/220 – двокомфорна електрична плитка з чавунними комфорками і корпусом з нержавіючої сталі, що забезпечує високу антикорозійну стійкість і гігієнічність.

SKU: .
Категорія: Електроплитки

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності електроплитки "Термія" ЕПЧ 2-2,5. У нас можна купити електроплитки за доступною ціною. Електроплитка "Термія" ЕПЧ 2-2,5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна електроплитки "Термія" ЕПЧ 2-2,5 залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Електроплита ЕПЧ 2-2,2/220 оснащена безступінчатим регулятором рівня нагрівання, що дозволяє плавно задавати рівень нагрівання. Встановлений температурний режим надалі підтримується регулятором плитки автоматично. Світловий індикатор включеного стану нагрівального елемента (окремо для кожного нагрівального елементу) дозволяє виробляти візуальний контроль за режимом роботи пристрою. Опори-ніжки дозволяють перемістити гарячу електроплитку в будь-яке зручне для вас місце, і оберігають від пошкодження робочу поверхню стола.

Гладка поверхня електроплитки спрощує видалення забруднень і підвищує гігієнічність експлуатації приладу. Термін служби електроплиток «Термія» не менше 10 років завдяки застосуванню безпечних, надійних і сучасних комплектуючих виробів. Технічні характеристики:

Номінальна споживана потужність 2,2 кВт
Кількість електроконфорок 2 шт
Діаметр конфорки 180 і 145 мм
Потужності комфорок 1,2 і 1 кВт
Маса 4,6 кг
Тип конфорки чавунна електроконфорки з антикорозійним термостійким покриттям
Габаритні розміри 500х262х96 мм

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Електроплитка "Термія" ЕПЧ 2-2,5 за вигідною ціною, також замовити Електроплитка "Термія" ЕПЧ 2-2,5 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.