Чашки Петрі (біологічні)

24.00 грн (ціна за 1 шт, 100 мл)

Чашка Петрі (Чехія) кришка, мм

50
60
90
100
Чашка Петрі (Україна) кришка, мм

100

Чашки Петрі – спеціальний лабораторний посуд, прозора невисока посудина у формі плоского циліндра з різними діаметрами основи. Комплектується прозорою кришкою, діаметр якої, як правило, трохи більший.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в чашки біологічні. У нас можна купити чашки Петрі оптом за доступною ціною. Чашки біологічні (Петрі) мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна чашок Петрі Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку біологічних чашок по всій території України. Ціна чашок Петрі також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі біологічних чашок оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Спеціалізований посуд є невід'ємною частиною будь-якої лабораторії. Різні конструкції, об’єми, матеріали, ступінь стійкості до агресивних середовищ – ці та інші параметри підбираються згідно з передбачуваними умовами роботи, використовуваними матеріалами, цілями та завданнями установи. Одними з найбільш популярних в лабораторіях, особливо мікробіологічного і хімічного напрямків, є чашки Петрі.

Чашку Петрі винайшли ще в 1877 році. Належить винахід німецькому бактеріологу, ім'ям якого посуд і був названий.

На сьогодні в активному вжитку перебувають скляні та пластмасові чашки Петрі. Головна умова – максимальна прозорість матеріалу. Різниця полягає в тому, що посуд з високоякісного нейтрального скла багаторазовий, але між використаннями необхідно виконувати стерилізацію. Тоді, як з пластичних матеріалів – одноразовий, поставки відбуваються в стерильному вигляді та герметичному упакуванні.

Розміри можуть бути найрізноманітніші, але найчастіше використовуються чашки діаметром 50-100 мм і висотою 15 мм.

Основні процеси, які відбуваються при використанні чашок Петрі:

- культивування мікроорганізмів у певному температурному режимі (посудина заповнюється поживним середовищем, на яке виконується посів культури);

- створення агару для досліджень (чашка частково наповнюється теплою рідиною, яка містить агар і певні інгредієнти);

- випаровування рідин;

- зберігання невеликих частинок різних препаратів;

- забезпечення гніздової основи при розведенні земноводних;

- препарування маленьких тварин і рослин;

- травлення друкованих плат.

Купити чашки Петрі оптом пропонує відомий постачальник лабораторного посуду – ПП Система Оптимум. В асортименті компанії українські та чеські вироби діаметром 50 мм, 60 мм, 90 мм і 100 мм, з щільно прилеглими кришками. Їх поверхні гладкі та однорідні, завдяки чому поміщені суміші та суспензії розподіляються рівномірно. Це товстостінний посуд, якому властиві:

- хороше автоклавування, прийнятність миття, стерилізації та дезінфікування;

- стійкість до температурних перепадів;

- стійкість до будь-яких кислот і лугів;

- витримування механічних впливів при догляді.

Весь товар відповідає необхідним нормам і стандартам, які висуваються до виробів медичного призначення. Всі чашки безпечні для здоров'я персоналу і довкілля  протягом усього експлуатаційного періоду та після його закінчення.

Якщо Вам потрібно купити оптом чашки Петрі, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на чашки біологічні, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Чашки Петрі (біологічні) за вигідною ціною, також замовити Чашки Петрі (біологічні) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.