Бутирометр (жиромір) для вершків

390.00 грн (ціна за 1 штуку)

Межа визначення % жиру допустима похибка ціна поділки
0-40,0 0,25 0,5

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Бутирометр (жиромір) для вершків. У нас можна купити Бутирометр (жиромір) для вершків за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна Бутирометра (жироміра) для вершків Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. При купівлі Бутирометра (жироміра) для вершків оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом Бутирометр (жиромір) для вершків, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Бутирометр (жиромір) для вершків , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутирометр (жиромір) для вершків за вигідною ціною, також замовити Бутирометр (жиромір) для вершків з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.