Аспіратор Тайфун Р-40 (М)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Пробовідбірник «Тайфун» Р-40 (М) бактеріологічний (типу прибору Кротова) призначений для визначення загального бактеріального обсіменіння повітря з подальшим виділенням різних патогенних і санітарно-показових мікроорганізмів.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності аспіратори Тайфун Р-40 (М). У нас можна купити аспіратор Тайфун Р-40 (М) за доступною ціною. Аспіратор Тайфун Р-40 (М) має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку аспіраторів Тайфун Р-40 (М) по всій території України. Ціна аспіратора Тайфун Р-40 (М) також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги аспіратора Тайфун Р-40 (М)

Посів мікроорганізмів з навколишнього повітря здійснюється через калібрований отвір в оглядовому відсіку на чашку Петрі з живильним середовищем, закріплену на обертовому столику приладу. Прокачування повітря здійснюється за допомогою вбудованого в прилад роторного пневмонасосу, кріплення на обертовому столику універсальне, що дозволяє використовувати чашки Петрі різних модифікацій. У приладі забезпечена герметичність внутрішньої камери і простий доступ до досліджуваного середовища. Швидкість обертання чашки плавно встановлюється за допомогою регулятора швидкості, розташованого на передній панелі приладу. Технічні характеристики:

Об'єм просочуваного повітря за одиницю часу від 20 до 40 л/хв
Швидкість обертання чашки Петрі від 45 до 120 об/хв
Діаметр чашок Петрі, що встановлюються в прилад від 100 до 120 мм
Напруга живлення 220 В 50 Гц
Габаритні розміри 255х180х215 мм
Вага приладу, не більше 4 кг

Аспіратори Тайфун Р-40 (М) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом аспіратори Тайфун Р-40 (М), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аспіратор Тайфун Р-40 (М) за вигідною ціною, також замовити Аспіратор Тайфун Р-40 (М) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.