Іономір АІ-123

16440.00 грн (ціна за 1 шт)

Лабораторний іономір-аналізатор іонів AI-123 призначений для використання в різних галузях. Сумісний з усіма типами іоноселективних і рН-електродів.
Вимірювальний електрод, одиночний або комбінований, підключається до вимірювального перетворювача через роз’єм типу BNC, електрод порівняння повинен закінчуватися однополюсної виделкою типу Ш-4,0.
Вимірювальний перетворювач розміщений в пластмасовому ударостійкому корпусі. Результати вимірювань відображаються на графічному дисплеї.

SKU: .
Категорія: Іономіри
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності іономіри АІ-123. У нас можна купити іономір АІ-123 за доступною ціною. Іономір АІ-123 має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку іономірів АІ-123 по всій території України. Ціна іономіра АІ-123 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характерні особливості іономіра АI-123

1. Іономір має 8 незалежних каналів градуювання. Це означає, що до вимірювального перетворювача (ІП), можна підключити послідовно до 8 різних електродів і виконати градуювання вимірювального каналу рН (Рх) за двома БР (стандартним зразкам). Можна також, не підключаючи інших електродів, виконати градуювання на восьми інтервалах діапазону вимірювання рН, для виключення похибки від нелінійності характеристики рН-електрода при точних вимірах в широкому діапазоні значень рН, або задіяти інші комбінації градуювань.

2. У іономірі реалізований принцип: "час вимірювання дорівнює часу градуювання". Реалізації цього принципу дозволяє практично прибрати випадкову складову похибки вимірювань. Іономір також може градуюватися без прив'язки до часу градуювання.

3. Налаштування вимірювальних каналів. Кожному каналу можна задати свою назву, час вимірювань, значення температури розчину при ручному температурної компенсації і координату рН і ізопотенціальні точки.

4. Визначення параметрів іоноселективних електродів. В процесі градуювання іономіра визначає дійсні значення координати ізопотенціальної точки рН-електрода і крутизну електродної характеристики. Параметри градуювання запам'ятовуються в енергонезалежній пам'яті з можливістю перегляду по кожному каналу. За значеннями крутості електродної характеристики визначається придатність електрода до роботи.

5. Розпізнавання 24-х стандартних буферних розчинів pH і pX. Іономір автоматично розпізнає значення рН БР, які відповідають ГОСТ 8.134, вносить поправку в значення рН БР в залежності від зміни температури БР.

6. Автоматична і ручна термокомпенсація. Іономір має ручну і автоматичну компенсацію зміни параметрів вимірювального електрода від температури. Режим ручної термокомпенсації активується якщо датчик температури не підключений до іономіра.

7. Два методи вимірювання концентрації. Вимірювання концентрації здійснюється двома методами: прямий потенціометрії і відомої добавки. Результат вимірювань може відображатися як масова частка визначається іона, мг / кг, або як молярна концентрація, ммоль / л.

8. Методика розрахунку концентрації, використовувана в іономірі, дуже легко поєднується з усіма існуючими методиками вимірювання концентрації наведеними вище методами.

9. Іономір працює в режимі реального часу. Оснащений годинником-календарем. В процесі вимірювань на дисплеї відображаються показання рН / РХ, температури розчину, ЕРС, часу, що залишився до кінця виміру, номер каналу.

10. База даних вимірювань pH / pX. Іономір запам'ятовує результати останніх 412 вимірювань рН / РХ. При цьому база даних може відключатися і очищатися.

Основні характеристики АI-123:

-Діапазон вимірювань рН - від 0,00 до 14,00.

-Діапазон вимірювань РБ - від 0 до 14.

-Діапазон вимірювань ЕРС осередку - від мінус 2400,0 до 2400,0 мВ.

-Діапазон вимірювань температури розчинів - від 0 до 80,0 ° С.

-Діапазон показань масової концентрації - від 0,0 до 9999,9 мг / д

-Межі допустимої абсолютної похибки при вимірюванні рН, в умовах градуювання приладу:

-Буферними розчинами 1-го розряду - 0,01;

-Буферними розчинами 2-го розряду - 0,02.

-Межі допустимої абсолютної похибки при вимірюванні рх-0, 02.

-Межі допустимої абсолютної похибки при вимірюванні ЕРС - 0,5 мВ.

-Межі допустимої абсолютної похибки при вимірюванні температури - 0,5 С.

-Прилад оснащений джерелом живлення 9 В.

-Габаритні розміри 250 х 135 х 45 мм. 

-Комплектується відповідними електродами, штативом.

Іономіри АІ-123 купити

Якщо Вам потрібно купити оптом іономіри АІ-123, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Іономір АІ-123 за вигідною ціною, також замовити Іономір АІ-123 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.