Рукавиці одноразові

Рукавиці одноразові – це засіб індивідуального захисту, що широко застосовується для відвернення від рук різного роду небезпеки в багатьох галузях: харчопромі, медицині, косметології, перукарській та манікюрній справі, клінінговому напрямку тощо. Крім того, їх часто використовують і в побуті, наприклад, при прибиранні житла та митті посуду із застосуванням хімічних засобів. Ці рукавиці бувають різних розмірів, кольорів, виготовляє їх з різних матеріалів значна кількість виробників. Вони можуть мати скачаний манжет, рельєфний малюнок на подушечках пальців і долоні. Все це потрібно врахувати при виборі, приділивши особливу увагу матеріалу.

Одноразові рукавиці. Матеріали

Поліетилен. Один з найдешевших варіантів, до важливих особливостей якого належать також: м’яка структура, податливість, достатня міцність. Підходять такі вироби для косметичної галузі та медицини.

Нітрил. На ньому найчастіше зупиняють вибір через гіпоалергенність. Він не пересушує шкіру і не провокує подразнень, пошкоджень навіть незначних обсягів. Завдяки легкості та певному рельєфу поверхні, нітрилові рукавиці забезпечують комфорт і дозволяють з упевненістю виконувати навіть тонкі процеси, не боячись невірних рухів інструментом. Крім того, саме з цього матеріалу виготовляють рукавиці найрізноманітніших кольорів.

Вініл. Це гіпоалергенний і досить дешевий матеріал, відповідно, цими ж достоїнствами володіють і вироби з нього. Але є у вінілу один значний недолік: крізь нього легко проходять будь-які білки та мікроорганізми. Тому для огляду пацієнтів застосовувати вінілові рукавиці не можна. А ось для виконання санітарних заходів вони – те, що потрібно.

Латекс. Йому властиве ідеальне обтікання форми руки і облягання шкіри, при якому зберігається максимальна чутливість пальців, що, перш за все, є цінним при виконанні процедур, які вимагають високої тактильної чутливості. Також латексні рукавиці забезпечують надійний захист рук від пошкоджень. Однак, тут важливо звернути увагу на такий аспект, як алергенність. Перед купівлею рукавиць із латексу необхідно дізнатися, чи немає у вас алергії на цей матеріал.

Незалежно від того, на якому виді рукавиць для роботи ви зупините вибір з урахуванням специфіки подальших процесів, простежте, щоб вони початково мали високу якість, а в процесі зберігання забезпечте їм належні умови. В іншому випадку необхідні захисні властивості не будуть проявлятися.

ПП Система Оптимум пропонує великий асортимент одноразових рукавиць з різних матеріалів, які надійно захистять ваші руки від згубного впливу зовнішніх факторів і забезпечать максимальний комфорт при роботі. Це і припудрені нестерильні рукавиці зі скатаним манжетом Barbary, Loon, і вінілові без тальку, вільні від силікону, також зі скатаним манжетом Rail, і латексні з рельєфним малюнком на долоні Starling. Кількість в упакуванні – 50, 100 штук.

Не зможете визначитися, що найбільше вам підходить – звертайтеся до менеджерів компанії. Вони з урахуванням специфіки вашої роботи допоможуть вибрати ідеальні для вас одноразові рукавиці!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.