Респіратори

Респіратори медичні, промислові та для застосування в побуті, одно- і багаторазові, від пилу, газів, хімії тощо – важливі ЗІЗ для мінімізації шкідливого впливу тих чи інших факторів на організм людини. Купити респіратор і застосовувати його за необхідності – значить подбати про здоров’я, посприяти належному перебігові робочого процесу і забезпечити низку інших важливих переваг.

Купити респіратори

Щоб покупка респіраторів оптом порадувала у всіх сенсах, необхідно розібратися, чим, власне, вони є, якими бувають, де і як повинні застосовуватися. Також важливо, дізнатися, де купити найбільш вигідно, так, щоб і якісні параметри, і вартість, і умови придбання влаштовували.

Маски і респіратори (ЗІЗОД) – це засоби індивідуального захисту полегшеної конструкції. Вони покликані запобігати попаданню газів і аерозолів (пари, диму, пилу, туману), що згубно впливають на організм, у дихальну систему людини.

Широта застосування цих виробів чимала. Без них не обійтися всюди, де потрібно, щоб в органи дихання потрапляло чисте/очищене повітря, а умови диктують зворотне. Ось тільки незначний перелік місць, де важливо використовувати респіратори: шахти, копальні, різні хімічні підприємства, столярні цехи, медичні установи, сфери діяльності, які передбачають роботу (виготовлення і застосування) з добривами, токсичними матеріалами, лакофарбовою продукцією, а також побут та ін.

Респіратори багаторазового використання, а також одноразові не тільки захищають дихальну систему. Вони тим самим створюють комфортні та безпечні робочі умови тоді, коли передбачається взаємодія з різними шкідливими середовищами. Маються на увазі не тільки пари і газоподібні матеріали, а й порошки, сипкі токсичні продукти. Одягнувши респіратор, ви зможете вдихати чисте повітря, запобігаючи шкоді для організму, наприклад, від вугільного пилу. За необхідності зможете захиститися від запаху фарби, вплив якого також має негативні наслідки.

Примітно, що пристосування цієї групи ЗІЗ забезпечують невеликий опір диханню і багато не важать. Так не створюється дискомфорт навіть при тривалому перебуванні в масці.

Якщо вам знадобилися респіратори газопилозахисні, газодимозахисні або інші на опт, пропонуємо ознайомитися з асортиментом від компанії «Система Оптимум». У нашому каталозі представлений чималий вибір зазначених ЗІЗ. Кожна товарна позиція характеризується бездоганною якістю, повністю відповідає заявленим характеристикам, а відтак, як слід, справляється зі своїм призначенням.

Незаперечна перевага наших виробів – доступні ціни при покупці як дрібним, так і великим оптом. Цінова політика підприємства така, що ви зможете придбати будь-який вид респіратора в необхідних обсягах з максимальною вигодою. Ознайомтеся з нашими пропозиціями більш детально – не прогадаєте! А якщо виникнуть запитання, зателефонуйте менеджеру і поставте їх, або напишіть на електронну пошту. Отримання всієї необхідної інформації про товари та умови їх придбання не змусить себе чекати.

Характеристики та властивості

Розглядати характеристики і захисні властивості респіраторів слід на окремих прикладах, позаяк кожен виріб має свої розміри, форму, ступінь захисту та інші параметри в значній варіативності. За час свого існування ці пристосування пройшли великий шлях і піддалися чималим змінам. Якщо на початку це були досить примітивні конструкції, то сьогодні їх без перебільшення можна охарактеризувати, як технологічні пристрої, справжні помічники в небезпечних сегментах людської життєдіяльності. На зорі функціонування респіраторів (ще в XVI столітті) для уникнення інтоксикацій від порохового диму на морських судах органи дихання люди захищали складеними в кілька шарів і намоченими у воді шматками тканини. Минули століття, ця група ЗІЗ істотно трансформувалася, але суть її залишилася такою самою. В основі функціональності – той самий метод і принцип дії.

До основних властивостей і функцій, які забезпечують респіратори медичні, промислові та інші, належать такі:

 • запобігання потраплянню забрудненого повітря в дихальну систему шляхом недопуску прямого контактування її органів із забрудненим середовищем;
 • забезпечення поставок людині чистого або очищеного повітря, залежно від виду виробу;
 • виведення відпрацьованого газу в атмосферу або його передача для подальшого застосування після проходження переробки.

Вартий уваги респіратор – це модель, яка має необхідну в конкретному випадку фільтрувальну здатність, а також виготовлена з повним дотриманням вимог стандарту.

Види респіраторів

Якими бувають сучасні маски і респіратори? Є різні види, конструкції та призначення. Є моделі, розроблені для різних типів забруднень. Одна з найпоширеніших класифікацій поділяє ці ЗІЗ за сферою застосування:

 • промислові;
 • будівельні;
 • військові;
 • медичні та ін.

Існують респіратори універсальні й спеціального використання. Одні застосовуються разово, інші підходять для багаторазового використання.

Відповідно до класифікації за призначенням, респіратори бувають таких типів:

 • протипилові (протистоять шкідливому впливу усіляких аерозольних субстанцій, мають високу гнучкість, значну міцність і пилоємність, оснащуються фільтрами переважно з полімерів);
 • протигазові (забезпечують захист від випарів бензину, диметилкетону, хлору, фосфору і гасу);
 • газо-пилозахисні (найбільш універсальні, вироблені з ізоляційних полімерних матеріалів варіанти, ефективно захищають від парів, газів і аерозолів, навіть якщо ті присутні в повітрі всі разом).

Також виділяють респіратори фільтрувальні і такі, які функціонують на основі подачі повітря (ізолюючі). Ця класифікація основана на типі механізму-захисту. Перший різновид пропускає повітря, що входить із зовнішнього середовища, яке містить забруднення, крізь спец. шар, в якому і відбувається очищення від згубних сполук. Перевага полягає в можливості змінювати за потреби сорбент або фільтр. Зазначена процедура, до речі, не провокує жодних труднощів – все детально описується в інструкції до кожної моделі зі змінними фільтрами. З інших плюсів, які слід зазначити: тривала експлуатація і невисока ціна. Що стосується другого різновиду, то він подає кисень через персональний балон або спец. патрон, вироблення повітря в якому реалізується під час хім. реакції. Функціонування відбувається за принципом абсолютної автономності, завдяки чому досягається максимальний ступінь безпеки. Це чудовий варіант для надмірно брудних середовищ, де фільтрації не під силу добре впоратися із завданням. Правда, є один нюанс, який потрібно врахувати: ізоляційні респіратори мають обмежену кількість кисню. І ще. Цей різновид має підвиди: автономний із закритим або відкритим контуром і шланговий з постійною повітроподачею, з подачею за необхідності і під тиском. Врахуйте це при виборі.

Крім того, існують три класи респіраторів, згідно з проникністю фільтрувального матеріалу: FFP 1, FFP 2 і FFP 3

Якщо розглядати конструкції ЗІЗОД, то ці вироби можуть бути фільтрувальними елементами, виступаючи одночасно лицьовою частиною, або окремо приєднуваними до напівмаски одиницями. Залежно від того, яку частину обличчя займає виріб, він іменується повнолицьовим, напівмаскою або чвертьмаскою.

Особливим попитом у наші дні користуються респіратори з вугільним фільтром, газодимозахисні ЗІЗ органів дихання. Їх конструкція – проста й надійна. Захист від газів, парів і пилу – ефективний. Фільтри можна міняти.

Сьогодні також налагоджений випуск спец. фільтрувальних напівмасок для зварників. Такі моделі здатні вловлювати шкідливі гази, навіть якщо концентрації тих незначні. Це легкі респіратори з малим об’ємом сорбенту. У США і ЄС не застосовуються.

Якщо вас цікавлять якісні респіратори від отрутохімікатів, присутніх у повітрі в тій чи іншій формі, наш каталог – до ваших послуг. У нас є різні види виробів на опт, ціни не «кусаються», а якість не підлягає сумніву.

Вибір респіратора: що потрібно врахувати?

Які б респіратори вам не знадобилися, медичні або будівельні, побутові чи індустріальні, ретельно підійдіть до вибору і врахуйте таке:

 • призначення (умови передбаченого застосування, зокрема, до якої категорії в плані небезпеки/безпеки діяльності належить підприємство, який ступінь шкідливості, специфіка роботи, навантаження, перебування працівників у небезпечній зоні тощо). Для найпростіших випадків підійде одноразова модель. Якщо мають місце сильні забруднення, великі обсяги пилу, як ось при буд.-оздоблювальних роботах, виберіть протиаерозольний пристрій зі змінними фільтрами. Щоб додатково захистити очі, купіть повнолицьову маску. Якщо попереду – робота з великими обсягами їдких фарб, найкращим варіантом стане комбінований виріб – респіратор газоаерозольний;
 • розташування зон небезпеки і безпеки. Якщо вони занадто далеко одна від одної, найкраще зупинити вибір на полегшеній фільтрувальній моделі, а не на респіраторі з подачею повітря. Але не забувайте, що та допустима тільки при певній концентрації кисню. Якщо забруднення повітря від хімічних речовин сильне, не обійтися без виробу з хім. патроном;
 • розмір (повинен відповідати висоті особи). Оптимальне розташування верхньої частини – поглиблення на переніссі, нижньої – крайня точка підборіддя;
 • досить щільне, але не дискомфортне прилягання. Жодного ковзання по обличчі або здавлювання. Врахуйте, що герметизацію здатні порушувати окуляри, борода тощо;
 • якісні параметри. При покупці цієї групи ЗІЗ ні в якому разі не можна нехтувати якістю, позаяк від цього залежить ваше здоров’я. Навіть, якщо ви вибираєте варіант для фарбувальних робіт, він повинен бути виготовлений без будь-яких «але» і добре виконувати свої функції.

Експлуатаційні моменти. Зверніть увагу! Правильно вибрати респіратор важливо, але не менше значення має правильність його застосування.

Перед тим, як почати використовувати захисний виріб, ознайомтеся з основними правилами поводження з ним:

 • перед використанням перевірте цілісність і відповідність рівню забруднення;
 • при наявності змінних фільтрів або балонів встановіть їх;
 • надівши маску, перевірте її працездатність;
 • відрегулюйте посадку так, щоб одночасно забезпечувалися і герметичність, і комфорт;
 • при експлуатації час від часу контролюйте щільність прилягання і перевіряйте, чи немає всередині вологи;
 • не знімайте ЗІЗОД, поки не покинете зону небезпеки;
 • не вдавайтеся до застосування при наявності навіть найменших несправностей;
 • після закінчення терміну придатності замініть виріб на новий – не нехтуйте своєю безпекою.

До слова, зберігати респіратори потрібно теж відповідним чином: у темному сухому приміщенні з оптимальними показниками вологості.

Замовити в Україні

Якщо вам знадобилися респіратори оптом і ви шукаєте надійного українського постачальника, придивіться до пропозицій ПП «Система Оптимум». Швидше за все, знайдете те, що вам потрібно, оскільки асортимент вказаних ЗІЗ достатньо великий. Це моделі, що належать до різних класів захисту, мають різні конструкції і розміри, підходять для будь-яких умов застосування. Усі – якісні та недорогі.

Особливою популярністю користуються 8710Е FFP1, 8810 FFP2, 8812 FFP1, K112 FFP2, K113 FFP3, РУ-60М та інші варіанти, представлені в каталозі.

Купити респіратор у нас – значить гарантовано відчути цілий перелік переваг, зокрема такі:

 • бездоганна якість, а відтак високий захист і відсутність необхідності в особливому догляді;
 • зручні конструкції – жодних перешкод для огляду, ніякого дискомфорту і т.д. Пристрої добре прилягають до обличчя, зроблені з еластичних неалергенних матеріалів;
 • розумна цінова політика компанії, що передбачає можливість для клієнтів отримувати знижки в індивідуальному порядку при великих замовленнях;
 • оперативна доставка по всій Україні способом, узгодженим з клієнтом;
 • можливість оплатити замовлення так, як зручніше;
 • кваліфікований консультативний супровід + допомога з вибором.

Виникнуть труднощі, не зможете самостійно прийняти остаточне рішення – зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону. Він швидко підбере такий засіб, який буде відповідати всім вашим вимогам і побажанням.

Респіратори за доступними цінами

Цікавлять ціни на наші респіратори? Телефонуйте і запитуйте. Але ні в якому разі не переживайте – у нас одні з найкращих пропозицій на українському ринку. За респіраторами на опт з вигодою – це до нас!

За всіма деталями звертайтеся телефоном або через електронну пошту. Будемо раді співпраці!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.