Пошук
Шапочка “Шарлотка”

110.40 грн

Шапочка “Шарлотка”

110.40 грн (упак. 100 шт.)

Артикул: 04521. Категорія: .

Шапочка «Шарлотка» – це предмет одноразового одягу, санітарно-гігієнічний засіб, що застосовується, головним чином, у медицині, фармакології й косметології, тобто в індустрії краси та здоров’я. В медичних установах його задіюють, передусім тоді, коли передбачаються маніпуляції з порушенням цілісності шкіри. Ще кілька важливих напрямків використання – харчопром, виробничі цехи, побут.

Ці головні убори мають універсальний розмір, можуть відрізнятися щільністю. Для надійності фіксації конструктивно передбачена наявність гумки. Виготовляються вони зі спеціальних нетканих матеріалів, особливою популярністю серед яких користується легкий поліпропілен, що забезпечує цілий перелік цінних характеристик виробів:

– легкість у поєднанні з міцністю;

– надійна фіксація;

– збереження форми, відсутність розтягування;

– зручність носіння, завдяки продуманій формі, міцній, але м’якій гумці. Це, в свою чергу, забезпечує можливість тривалого застосування;

– високий захист від пилу;

– антистатичні якості;

– термостійкість;

– значне пропускання повітря;

– стійкість до впливу лугів, кислот та мікроорганізмів;

– універсальність застосування;

– відсутність токсичного впливу, екологічність, гіпоалергенність та гігієнічність;

– низька собівартість.

Шапочки «Шарлотки» не залишають слідів на шкірі, при надяганні не рвуться, можуть використовуватися щодня. Вони добре облягають голову, сприяють дотриманню гігієни, чудово захищають волосся і шкіру голови, наприклад, від шкідливого УФ випромінювання в солярії. Додатковий плюс для косметолога – підвищення комфорту роботи, оскільки чоло клієнта залишається відкритим, волосся не заважає працювати.

Ці вироби доступні для оптової купівлі в різних кольорах (білі, блакитні).

В упаковці – 100 шт.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Shapochka

Залишіть відгук до товару “Шапочка “Шарлотка””