Пошук

Лабораторні та медичні меблі

Магазин

При організації простору в лабораторії основними факторами, які слід враховувати, є правильний підбір меблів і грамотна розстановка обладнання. В першу чергу, якісні лабораторні меблі дозволяють підвищити продуктивність праці та безпеку на об’єкті.

Компанія «Система Оптимум» займається комплектацією лабораторій і виробничих підприємств різного профілю. Ми пропонуємо високоякісні меблі та широкий асортимент спеціального обладнання. Наш модельний ряд включає в себе оснащення для лабораторії, здатне задовольнити потреби навчальних, дослідницьких і медичних установ.

Лабораторні та медичні меблі: особливості

Оскільки на спеціалізованих підприємствах часто існує ризик пошкодити меблі через агресивний впливу реактивів, виготовлення медичних меблів здійснюється із застосуванням спеціальної хімічно стійкої або порошкової епоксидної фарби.
Медичне лабораторне обладнання, представлене на нашому сайті, відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками, серед яких:

Устаткування для лабораторії піддається випробуванням на кожному етапі виробництва, що дозволяє гарантувати високу якість продукції. Вироби мають всі необхідні сертифікати та відповідають європейським стандартам.

Меблі для лабораторій: класифікація

Лабораторне обладнання класифікується за різними критеріями:

Продаж медичних меблів

Інтернет-магазин лабораторного обладнання «Система Оптимум» пропонує вам купити медичні меблі за вигідними цінами. Ви можете самостійно підібрати всі необхідні лабораторні прилади та обладнання, скориставшись онлайн-каталогом, або звернутися за допомогою до наших фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші запитання. Зв’язатися з нами можна за телефоном або за допомогою електронної пошти.