Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Апарат ТВЗ

-

Апарат ТВЗ

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Апарат ТВЗ призначений для застосування в якості лабораторного обладнання при визначенні температури спалаху нафтопродуктів у закритому тиглі згідно з методом по ГОСТ 6356.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності апарати ТВЗ. У нас можна купити апарат ТВЗ за доступною ціною. Апарат ТВЗ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна апаратів Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна апарату ТВЗ також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі апаратів ТВЗ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Суть методу полягає у визначенні самої низької температури горючої речовини, при якій в умовах випробування над її поверхнею утворюється суміш парів і газів з повітрям, здатна спалахувати у повітрі від джерела запалювання, але швидкість їх утворення ще недостатня для подальшого горіння.
Для цього випробуваний продукт нагрівається в закритому тиглі з постійною швидкістю при безперервному перемішуванні і випробовується на спалах через певні інтервали температур.
Тип гніта: газовий (стандартно) або масляний (на замовлення).

Технічні характеристики:

Максимальна температура нагріву до 300 °C
Напруга живлення від мережі 50 Гц, 220 В
Споживана потужність не більше 400 Вт
Габаритні розміри 390х360х410 мм
Маса 10 кг

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Апарат ТВЗ

Залишіть відгук до товару “Апарат ТВЗ”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Апарат ТВЗ за вигідною ціною, також замовити Апарат ТВЗ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product