Шланги силіконові

-

Шланги силіконові

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Діаметр внутрішній, ммТовщина стінки, мм
41
61,5
102

Силіконові шланги використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини (як у промисловості, так і в побуті ) для переміщення рідин.

Силікон – це полімер, в основу якого покладено кремній. Він має багато корисних якостей.

 

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності силіконові шланги. У нас можна купити шланги силіконові за доступною ціною. Шланг силіконовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Силіконові шланги піддаються автоклавуванню в спеціальних стерилізаторах та автоклавуванню (неодноразово). Їх можна застосовувати в широкому діапазоні температур (до 200 °C).

Вони нетоксичні і можуть використовуватися в харчовій промисловості. Це напівпрозорі, гладкі шланги, які мають водовідштовхувальні властивості. Така поверхня забезпечує хороший потік рідини, перешкоджає осіданню на стінках шланга дрібних завислих часток з розчину.

Силіконові шланги застосовують у медицині, фармацевтичних та хімічних лабораторіях, біотехнологічній, косметичній промисловості. Вони досить стійкі до стирання, не окислюються. Ці шланги мають термін корисного використання більший, ніж аналогічні шланги, виготовлені з іншого матеріалу.

Силіконові шланги стійкі до перепадів температур, дії озону, УФ-випромінювання, вологи. Вони хімічно стійкі (мають хорошу стійкість до кислот, лугів і більшості органічних розчинників), не надають ніякого смаку і запаху рідинам, які переміщуються в них.

Силіконові шланги відзначаються високою пластичністю і еластичністю, стійкістю до згинання, кручення та іншої деформації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом силіконові шланги, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силіконові шланги, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

силіконові шланги

Залишіть відгук до товару “Шланги силіконові”