Желатин харчовий

498.00 грн (ціна за 1 кг)

Желатин є напівпрозорим, безбарвним, у сухому вигляді крихкий. Желатин не має запаху і смаку. Він утворює в’язкий розчин при розчиненні в гарячій воді, який перетворюється на гель при охолодженні. Желатин також розчинний у більшості полярних розчинниках. Він є білком, отриманим шляхом кип’ятіння шкіри, сухожилля і кісток з водою. Це, як правило, нехарчові залишки, отримані від корів чи свиней. Желатин містить колаген, який є одним з матеріалів, з яких складається хрящ і кістка.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності желатин. У нас можна купити желатин оптом за доступною ціною. Желатин харчовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна желатину Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку желатину по всій території України. Ціна желатину також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі желатину оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Желатин - властивість

 Желатин харчовий (желатина харчова) – драглеутворювач білкової природи, суміш білків тваринної етимології. Смак і запах відсутні. Калорійність – 355 ккал/100 г. Це органічний продукт. У природному середовищі входить до складу колагеновмісних матеріалів (кістки, хрящі, сухожилля, шкіра), з яких вилучається шляхом тривалого кип’ятіння у воді (процес денатурації колагену). Найпопулярніше джерело – кістка ВРХ. Цікаво знати! Саме слово «желатин» у перекладі з латинської означає «замерзлий, застиглий». А спосіб його відділення від кісткових тканин – розробка французького хіміка Ж. Дарсе; мета – отримання бюджетного харчового продукту для застосування в благодійних закладах. Механічні властивості желатинових гелів дуже чутливі до змін температури, а також руйнуються з часом. Ці гелі існують тільки в невеликому діапазоні температур, верхня межа стійкості - це температура плавлення гелю, яка залежить від сорту желатину і його концентрації, але, зазвичай, є меншою, ніж 35 °С.

Застосування желатину

Два головних напрямки, для яких виготовляється цей продукт – роздрібна торгівля і харчопром. На загал, все зводиться до його неабиякої ролі в кулінарії. Їжа, до складу якої желатин вводять найчастіше: консерви з м’яса та риби, желе і желеподібні продукти, вина, заливні страви, а також різноманітна кондитерка і десерти (морозиво і торти, муси та креми, цукерки, цукати, йогурти, жуйки й багато іншого). Застосування його в перерахованій продукції пояснюється здатністю протистояти кристалізації цукру та якістю мінімізувати згортання білка.

  • Желатин використовується в шампунях, масках та інших косметичних засобах;
  • як загущувач для фруктових пудингів та желе;
  • в цукерках, зефірі, тортах, морозиві і йогуртах.
  • желатин використовують як желюючий агент для фотографії;
  • як покриття у вигляді капсул фармацевтичних препаратів і вітамінів, іноді він використовується для очищення вин;
  • застосовується для освітлення соків, наприклад таких, як яблучний сік і оцту;
  • широко використовується як біологічний субстрат у мікробіології.

Желатин в медицині

Дана субстанція ефективна при лікуванні остеоартриту, ревматоїдного артриту і крихкості кісток (остеопорозу). Іноді його  використовують для зміцнення кісток, суглобів і нігтів. Желатин також застосовується для поліпшення вигляду волосся і щоб скоротити час відновлення після травм.

Склад і користь

До складу харчового желатину входить багато аміноетанової кислоти (гліцину), близько 18 амінокарбонових кислот, які є важливим енергоджерелом для здорової роботи організму. Він перешкоджає руйнуванню хрящів, кісток і суглобів, збільшує рухливість суглобів, полегшує артритні болі, активізує обмін речовин, позитивно впливає на травні процеси, м’язи, нервову систему, головний мозок, зберігає силу міокарда. Гліцин особливо доречно вводити до складу білкових продуктів, в яких його природна кількість мізерна. Так, желатин – чудова в плані користі для організму добавка до м’ясної їжі. Піклується цей продукт не тільки про здоров’я, але й про красу. Регулярне щоденне його вживання сприяє зміцненню волосся, запобігає його випаданню, робить шевелюру густішою і додає здорового блиску. Користь для шкіри – внутрішнє підживлення колагеном, як результат, розгладження зморшок або створення перешкод для їх виникнення. Благотворно впливає і на нігті: зміцнює, стоїть на сторожі ламкості. Стримує почуття голоду, завдяки чому людина не переїдає і в результаті худне.

Шкода і протипоказання. Не у всіх, але у деяких людей желатин не засвоюється організмом. Отже, вживати його у великих кількостях, перевантажуючи шлунок, не можна. Надлишкові надходження разом з їжею загрожують посиленням згортання крові. Тим, кому не з чуток відомо про тромбози, тромбофлебіти та інші порушення серцево-судинної системи, рекомендовано по-максимуму відмовитися від харчового желатину або хоча б проконсультуватися з цього приводу з лікарем. Відомі також одиничні випадки, коли желатин провокував прояви алергійних реакцій. Якщо Вам потрібно купити желатин харчовий оптом , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на желатин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Желатин харчовий за вигідною ціною, також замовити Желатин харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.