Пошук
Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне

40.50 грн

Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне

40.50 грн (ціна за 1 кг)

Залізо (ІІІ) хлорне 6-водне (залізо трихлористе, хлорид заліза, заліза (III) хлорид гексагідрат, залізо (ІІІ) хлорне гексагідрат) – неорганічна гігроскопічна речовина, м’яка маса з кристалічною структурою або грудки жовтуватого/жовто-брунатного кольору. Розчиняється у воді, спирті та диетиловому ефірі. Молекулярна маса – 270,2952, густина – 1,82 г/см³, t плавлення – 37 °C, t кипіння – 280-285 °C. Формула – FeCl3•6H20.

Очистити
Артикул: 01021. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності залізо (ІІІ) хлорне. У нас можна купити хлорид заліза (ІІІ) оптом за доступною ціною. Залізо (ІІІ) хлорне має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна заліза (ІІІ) хлорного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку заліза (ІІІ) хлорного по всій території України. Ціна заліза (ІІІ) хлорного також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі хлориду заліза (ІІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хлорне залізо – результат спільного нагрівання заліза і хлору, гарячого хлорування або окислення двохлористого заліза з подальшим випаровуванням; побічний продукт процесу виготовлення хлоридів титану і алюмінію. Отримання технічного хлориду заліза (ІІІ) здійснюється при виробництві брому.
залізо (ІІІ) хлорне гурт

Це хімічна сполука з формулою FeCl3. Колір кристалів хлориду заліза залежить від кута огляду: у відбитому світлі кристали мають темно-зелений відтінок, а у поглинутому світлі з’являється пурпурно-червоний колір. Безводний заліза (III) хлорид гігроскопічний, він поглинає вологу. Залізо (III) хлорне може утворювати гексагідрат FeCl3x6H2O – тверду речовину жовтого кольору. Розчинний в ацетоні, метанолі, етанолі,диетиловому ефірі.

Молярна маса становить 162,2 г/моль (для безводного) і 270,3 г/моль (для гексагідрату). Густина 2,898 г/см(для безводного) і 1,82 г/см3 (для гексагідрату). Температура плавлення 306 °C (безводний) та 37 °C (гексагідрат).

Застосування хлорного заліза (ІІІ)

Заліза (ІІІ) хлорид 6-водний чистий і його технічні розчини застосовуються для різних процесів у найширшому спектрі промислових галузей.

Одні з головних царин застосування – хімічна, приладобудування, водоочищення. За допомогою цієї речовини очищують, освітлюють і пом’якшують питні й стічні води, готують промислову та міську господарчу воду для подальшої експлуатації, вилучають олії зі стоків олійно-жирових комбінатів, сполуки хрому – зі стоків шкіряно-хутряних підприємств, коагулюють нашарування домішок міських стічних вод тощо. Якщо порівнювати цей реактив з іншими коагулянтами, то одразу видно найважливіші переваги: хлорид заліза (ІІІ) виконує високошвидкісне осадження різних домішок, благотворно впливає на біохімічний розпад шламу.

Залізо (ІІІ) хлорне бере участь:

  • у травленні друкованих плат, виробів з металу і мідної фольги (електронна промисловість);
  • у комплексному цементному укріпленні ґрунтів (дорожнє будівництво);
  • у хлорорганічному синтезі, отриманні термічно стійких смол і окисленні нафтових бітумів (у цьому плані цінними є його кислотні властивості).

Трихлористе залізо – це також:

  • складова розчинів для тонування (фотосправа);
  • протрава в процесах фарбування тканин (текстильне виробництво);
  • сировина для отримання інших ферумовмісних сполук.

При розчиненні у воді заліза (III) хлорид піддається гідролізу і віддає тепло в екзотермічній реакції. Отриманий коричневий, кислий корозійний розчин використовують як флокулянт в очищенні стічних вод та у виробництві питної води. Безводне хлорне залізо є досить сильною кислотою Льюїса, і використовується в якості каталізатора в органічному синтезі.

Дана речовина при очищенні води в слаболужному середовищі вступає в реакцію з гідроксид-іоном з утворенням пластівців заліза (III) гідроксиду.

Залізо (ІІІ) хлорне також використовується в гідрометалургії та для травлення міді у виробництві друкованих плат.

Цей реактив застосовують як каталізатор для реакції етилену з хлором, з утворенням дихлоретану, важливої хімічної сполуки, яка здебільшого використовується для промислового виробництва вінілхлориду.

Заліза (ІІІ) хлорид використовують у безводній формі як реагент для сушіння в певних реакціях. Він застосовується також для виявлення присутності фенольних сполук в органічному синтезі.

Техніка безпеки. При роботі з цією речовиною (належить до 8-го класу небезпеки) варто застосовувати індивідуальні засоби захисту: гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри. Це дозволить уникнути контакту зі шкірою та слизовими, їх опіків. Не можна допускати проникнення цього продукту в дихальні шляхи і стравохід, адже це в низці випадків викликає блювоту. Робочі приміщення повинні бути оснащені припливно-витяжною вентиляцією.

Зберігання цієї субстанції вимагає сухих критих складів, кімнатної температури, наявності упакувань виробника і відсутності сусідства з натрієм та калієм.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців.

Заліза (ІІІ) хлорид купити

Якщо Вам потрібно купити оптом залізо (ІІІ) хлорне, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид заліза (ІІІ) , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

 

Вага

барабан 55 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

залізо хлорне

Залишіть відгук до товару “Залізо (ІІІ) хлорне (хлорид заліза (ІІІ)) 6-водне”