Пошук
Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2)

1680.00 грн

Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2)

1680.00 грн (ціна за 1 кг)

Хладон (фреон, холодоагент) – це особлива речовина, яка використовується в якості
холодоагенту в промислових системах кондиціювання та холодопостачання.

Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: 03517. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності хладон 114 В-2. У нас можна купити хладон оптом за доступною ціною. Хладон 114 В-2 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна хладону Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку хладону по всій території України. Ціна хладону також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фреону 114 В-2 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристика хладону 114 В-2

Хладон 114В2 (або фреон 114В2) має систематичну назву 1,1,2,2-Тетрафтордиброметан. Реєстраційний номер CAS 27336-23-8. Хімічна формула цієї речовини C2Br2F4. Молекулярна структура F-CBr2-CF3.

Хладон 114В-2 (фреон 114В-2, R 114В-2, 1,1,2,2-тетрафтордиброметан) – рідкий органічний реактив, сильний інгібітор горіння вуглеводневих матеріалів, високоефективний вогнегасний засіб. Це важка рідина (важча за воду) без кольору і зі специфічним запахом. У воді не розчиняється. З огляду на те, що пари хладону 114В2 важчі за повітря, відбувається їх скупчення внизу приміщення. Цей продукт вступає в реакцію з металами (лужними і лужноземельними). Вміст основного компоненту – не менше, ніж 98,6 %. T кипіння – 47,3 °С.

Головне призначення фреону 114В2 – вогнегасіння, боротьба з пожежами різних класів. Підходить для гасіння обладнання під напругою, що загорілося, служить приладовою рідиною, промивником деталей радіоелектронної апаратури після пайки тощо.

Номер ГОСТ 15899-93. Хладон 114В2 розчинний у вуглеводнях, хлорорганічних розчинниках, спиртах, кетонах, ефірах. Це широко поширений холодоагент, що застосовується в різноманітних холодильних установках.

Фізичні властивості хладону 114В2: за нормальних умов це безбарвний газ, що легко зріджується навіть при невеликому тиску. Зберігається він у балонах у вигляді важкої безбарвної рідини зі специфічним запахом. Молекулярна маса хладону 114В2 становить 259,82. Густина 2,366 г/см3. Точка кипіння 49,8 °С при 760 мм рт.ст.

Синтез: ця хімічна речовина може бути отримана з 1,2-дибром-1,1,2,2-тетрафторетану за участю броміду алюмінію. З хладону 114В2 синтезують 1,1,1,2-тетрафторетан. Він не електропровідний, не викликає корозії металів і деструкції органічних сполук.

Фреон 114В2 є сильним інгібітором горіння вуглеводневих сполук, тому його часто використовують в якості вогнегасної рідини при пожежах Він придатний для вогнегасіння пожеж різних класів, а також приладів під напругою. Дана сполука ефективна як приладова рідина, а також для промивання вузлів та блоків радіоелектронних приладів після спайки.

Хладон 114В2 є малотоксичним і вибухобезпечним, проте він може подразнювати очі, дихальні шляхи і викликати обмороження при потраплянні на шкіру. При його використанні необхідно носити спеціальний захисний одяг, рукавички і захисні окуляри. При потраплянні в очі необхідно швидко промити їх водою і негайно звернутися за медичною допомогою.

Хладон 114В-2 і безпека

Це важкогорюча, малотоксична і стабільна рідина. Вибухо- і пожежобезпечна. При нагріванні, все ж, може вибухати. При підвищенні температури до 400 °С відбувається розкладання, в результаті якого виділяються високотоксичні продукти, такі як фтороводень та фторбромфосген.

Ця речовина належить до 4-го класу небезпеки за ступенем впливу на людину. Є небезпечною при вдиханні. Може спостерігатися загальне ослаблення організму, головні болі та запаморочення, сонливість, почервоніння шкіри обличчя та розширення зіниць, а також розлади шлунково-кишкового тракту (блювота, нудота тощо). При контакті зі шкірними покривами можуть виникати пухирчасті опіки, з слизовими очей – різь і сльозотеча.

При роботі з фреоном 114В-2 є сенс використовувати такі спецзасоби захисту: бавовняні халати або костюми, протигаз, рукавички. У гумовому взутті необхідності немає.

У випадку ураження 1,1,2,2,-тетрафтордиброметаном, необхідно викликати швидку допомогу, забезпечити потерпілому достатню кількість свіжого повітря, спокій, тепло і чистий одяг. Уражені ділянки промити водою, а проковтування усунути викликанням блювоти.

Аспекти експлуатації. Заливання цієї речовини відбувається в системи вогнегасіння, виготовлені зі спеціальних матеріалів, що відповідають за її збереження протягом всього експлуатаційного періоду. Зсередини такі добре просушені системи не повинні бути брудними та іржавими. Припустимий міцний шар окислів.

У процесі заливання та застосування хладону 114В-2 в ємність не повинні потрапляти вода і механічні домішки. Кількість води в заповненому резервуарі регламентується стандартом.

Коли гарантійний термін закінчиться, а фреон 114В-2 не буде до кінця використаний, його необхідно регенерувати або знешкодити за спецтехнологією на спеціалізованому підприємстві.

Упакування, транспортування, зберігання

Поставки 1,1,2,2-тетрафтордиброметану здійснюються, зазвичай, в алюмінієвих бочках, піддонах-цистернах, пластикових каністрах, одноразових пляшках і бідонах, спеціалізованих контейнерах різного об’єму. Тара повинна бути герметично закупореною. Перевезення можливе будь-яким критим транспортом. Зберігати цей реактив необхідно в критих складах, без можливості проникнення прямого сонячного випромінювання, контакту з вибуховими речовинами та лугами, на відстані від приладів опалювання не менше 1 м.

Гарантійний термін визначається виробником і може становити 12-24 місяці (10-15 років у складі вогнегасних систем).

Якщо Вам потрібно купити оптом хладон, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хладон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Хладон

Залишіть відгук до товару “Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2)”