Пошук
Вологомір зерна “Фермер”

-

Вологомір зерна “Фермер”

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Вологомір «Фермер» – малогабаритний переносний прилад, призначений для експрес-визначення вологості зернових та олійних культур. Відображення результату визначення вологості – цифрове, в абсолютних одиницях. «Фермер» має можливість визначати вологість 8 культур, запрограмованих в його пам’яті. Замовник, купуючи прилад, може замовити необхідний йому список культур, з якими він буде працювати.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вологомір зерна “Фермер”. У нас можна купити вологомір зерна “Фермер”за доступною ціною. Вологомір зерна “Фермер” має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вологоміру зерна “Фермер” Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вологоміра “Фермер” по всій території України.

Опис приладу і характеристики

Експрес-аналізатор пройшов успішні лабораторні та виробничі випробування, і має позитивні відгуки споживачів. Будучи самим масовим приладом серії «Варіант», прилад експлуатується на сільськогосподарських підприємствах України, Росії та Молдови.

Кількість контрольованих культур8
Контрольовані культурипшениця, ячмінь, жито, овес, гречка, просо, кукурудза, горох, соняшник, ріпак, соя, гірчиця, мак і люцерна
Відображення інформаціїцифрове, в абсолютних і відносних одиницях вологості
Діапазон визначення вологості5 — 38 %
Похибка у визначенні вологості+ (0,5 — 1,2) %
Фракція пробнемелені
Необхідний мінімальний обсяг контрольованої проби60 мл
Час визначенняДо 30 сек
Маса0,3 кг
Габаритні розміри100 х 67 х 33 мм
Живлення9 В (батарея типу «Крона»)

Якщо Вам потрібно купити оптом вологомір зерна “Фермер”, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вологомір “Фермер”, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Вологомір зерна "фермер"

Залишіть відгук до товару “Вологомір зерна “Фермер””