Пошук
Вода дистильована

2.52 грн

Вода дистильована

2.52 грн (ціна за 1 л)

Вода дистильована, або очищена – це настільки чиста вода, що в своєму складі практично не містить ніяких домішок і механічних включень. Це вода з невеликою питомою електропровідністю.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вода дистильована. У нас можна купити воду дистильовану оптом за доступною ціною. Дистильована вода має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна води дистильованої Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку води дистильованої по всій території України. Ціна води дистильованої також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі води дистильованої оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У дистильованій воді , як правило, розчинені гази атмосфери, переважно кисень, азот, аргон і вуглекислий газ, а також інші в невеликій кількості. Розчинена вуглекислота робить дистильовану воду слабкокислим середовищем. Досконала нейтральність досягається при повному вилученні вуглекислого газу шляхом додаткового кип’ятіння.

Виробництво дистильованої води здійснюється в процесі відгону (дистиляції). Для цього використовуються спеціальні апарати (дистилятори). Суть процесу така: рідина випаровується, після чого пара охолоджується і конденсується. Якщо пошукати аналог дії в природі, то дистиляцію в штучних умовах можна порівняти з випаровуванням води, яка випадає в подальшому у вигляді опадів чи роси.

Застосування дистильованої водивода

Висока хімічна чистота зумовила широке застосування дистильованої води, перш за все, в хімічних лабораторіях і медичних установах. Оскільки така вода є одним з найпопулярніших природних розчинників, то ідеально підходить для проведення різних досліджень і експериментів. За її допомогою готують різноманітні розчини, виготовляють лікарські препарати, зокрема, ін’єкційні, споліскують лабораторний посуд і т.д.

Крім того, відсутність будь-яких сторонніх домішок зробила дистильовану воду затребуваною в побуті. Не для пиття, хоча в помірних кількостях це дозволяється, а передусім для таких цілей:

  • обслуговування автомобілів, а точніше їх робочих компонентів і допоміжної хімії. Наприклад, подача дистильованої води повинна бути своєчасною в свинцево-кислотні акумулятори, щоб уникнути їх виходу з ладу. За її допомогою також перед застосуванням розбавляють антифризи, склоомивальні рідини для очищення і продовження експлуатаційного терміну форсунок, плюс для корекції температури замерзання;
  • догляд за побутовою технікою, найчастіше, за прасками, пароочисниками та зволожувачами повітря. Так, використання дистильованої води замість звичайної дозволяє уникнути появи накипу як на внутрішніх стінках парогенератора праски, так і на прасувальній поверхні. У зволожувачах повітря така заміна оберігає не тільки сам пристрій від утворення накипу, але і стіни, і меблі, які знаходяться поблизу, від білого соляного нальоту. В цілому, дистильована вода також продовжує термін служби перерахованих побутових приладів;
  • забезпечення систем опалення для запобігання корозії та появі внутрішнього накипу в трубах, котлах, радіаторах. Таким чином, подовжується робочий термін всієї опалювальної системи;
  • очищення і калібрування вимірювальних приладів. Після виконання різних вимірювань прилади необхідно очищати, і при тому очищати правильно. Застосування води з мінімальною кількістю домішок дозволяє вберегти техніку від зношення і зберегти точність вимірювань;
  • догляд за акваріумами (підтримка оптимальної кислотності та твердості води);
  • кольоровий фотодрук.

Важливо: дистильована вода вимагає правильного зберігання. Бутлі, пляшки або інша тара повинні бути герметично закритими і гарантувати стабільну якість вмісту. За таких умов термін зберігання води буде практично необмеженим.

Дистильована вода – це вода, що не містить у своєму складі домішок. Отримують воду дистильовану перегонкою звичайної води у спеціальних апаратах – дистиляторах. У них вода перетворюється на пару, а потім конденсується, конденсат не містить солей, органічних домішок, мікроорганізмів, але може містити невелику кількість летких сполук. Також дистильовану воду можна отримати перекристалізацією, воду охолоджують, внаслідок чого утворюються кристали льоду в незамерзаючому залишку. Залишок зливають, а лід знову піддають перекристалізації, до досягнення необхідного рівня чистоти. Дистильована вода характеризується надзвичайно низькою електропровідністю та може перегріватися вище точки кипіння без переходу у газоподібний стан і переохолоджуватися без перетворення на лід.

Дистильовану воду використовують для коригування густини електроліту, безпечної експлуатації акумулятора, для заряду свинцево-кислотних батарей, які використовуються в легкових автомобілях і вантажівках. Використання водогінної води значно скоротить термін служби автомобільної батареї.

Дистильована вода використовується для промивання системи охолодження автомобілів. Мінерали та іони, які присутні у водогінній воді, можуть викликати швидке виснаження антикорозійних добавок, які присутні в антифризах, і корозію елементів двигуна.

Дистильовану воду застовують для різноманітних побутових потреб. Наприклад, додавання її до парової праски повністю виключає появу накипу, і праска буде служити довше.

У медицині дистильовану воду використовують для приготування ін’єкцій та ліків. У харчовій промисловості дистильовану воду застосовують при виготовленні напоїв для того, щоб покращити їх чистоту і смак. Дистилюють воду і для пиття, щоб вилучити з неї шкідливі мікроорганізми, грибки та віруси.

Дистильована вода широко застосовується у хімічних, біохімічних та фармацевтичних лабораторіях для приготування розчинів і миття хімічного посуду. Вона придатна до застосування у фізико-хімічних процесах, чутливих до домішок. Використовується також при кольоровому фотодруці і для корекції температури замерзання рідини для омивання скла.

Воду дистильовану купити

Якщо Вам потрібно купити оптом воду дистильовану, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на воду дистильовану, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

 

Вага

фасування 10 л, фасування 1000 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Voda_dystyljovana

Залишіть відгук до товару “Вода дистильована”