Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product

Вітаміни А, В, С, Е, Н, РР – купити оптом і в роздріб

вітаміни

Вітаміни – це низькомолекулярні органічні сполуки, які є невід’ємною складовою збереження життєдіяльності людини.

Вітамін А – це речовина, яка складається з ретинолу (вітамін A1, аксерофтол), дегідроретинолу (вітамін А2), ретиналю (ретинен, альдегід вітаміну A1), а також має ретиноєву кислоту і кілька таких провітамінів, як β-каротин. Ці речовини активно розчиняються у неполярних органічних розчинниках та містяться як у продуктах тваринного, так і рослинного походження.

Вітамін А було відкрито у 1913 році, а вже у 1937 дана речовина була кристалізована. Завдяки унікальним властивостям вітаміну А покращується зір, стимулюється ріст та розвиток, а також забезпечується антиоксидантний захист організму.

Вітаміни групи В відіграють важливу роль у підтримці емоційного здоров’я людини та чудово розчиняються у воді. Крім того, вітамін В бере активну участь у тканинному диханні та забезпечує отримання необхідної кількості енергії.

Вітамін С (C6H8O6 гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти) – це проста органічна кислота, яка міститься у необхідній кількості у овочах та таких свіжих фруктах, як яблуко, слива та персик.

Вітаміни E — це група жиророзчинних біологічно активних сполук, які відзначаються антиоксидантними властивостями.

Вітамін Н (біотин) С10Н16О3N2S – це вітамін водорозчинний категорії В. Вітамін Н виконує функцію регулювання обміну цукрів, а також активно регулює жировий та білковий обмін. Крім того, вітамін Н є джерелом сірки, яка бере участь у проходженні етапів синтезу колагену.

Вітамін РР – це вітамін, який розчиняється у воді та використовується для проведення багатьох спеціальних реакцій окислення у живих клітинах.

Компанія Система Оптимум пропонує якісні вітаміни А, В, С, Е, Н, РР за доступною ціною.

Share this postЗалишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product