Пошук
Вітамін B2 (рибофлавін)

2700.00 грн

Вітамін B2 (рибофлавін)

2700.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін В2 (вітамін G, рибофлавін, лактофлавін, E101) – водорозчинний вітамін, один з найважливіших; коензим великої кількості біохімічних процесів. На вигляд це голчасті кристалічні утворення жовто-помаранчевого забарвлення, з’єднані в грудки. Смак – яскравий гіркий. Розчинення у воді відбувається, але воно слабке (0,11 мг/мл при 27,5 °C), також розчиняється в етиловому спирті, а в ацетоні, сірчаному ефірі, метилтрихлориді та бензолі не розчиняється. Вплив ультрафіолету призводить до руйнування. У кислих середовищах спостерігається стабільність, в лужних – знищення.

Артикул: 10977. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рибофлавін. У нас можна купити вітамін В2 оптом за доступною ціною. Вітамін В2 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вітаміну В2 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку рибофлавіну по всій території України. Ціна рибофлавіну також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі вітаміну В2 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 376,37 г/моль, t плавлення – 282 °C. Формула – C17H20N4O6.

Отримання вітаміну G в промислових масштабах здійснюють шляхом хімічного синтезу з 3,4-диметиланіліну і рибози. Також можливий мікробіологічний синтез за допомогою грибів або генетично змінених бактерій.

Головні джерела рослинного походження: горіхи (кедрові, мигдаль), гриби (печериці, опеньки, лисички, маслюки, боровики), а також шипшина і шпинат.

Головні джерела тваринного походження: печінка і курячі яйця, плавлені сири та домашній сир, скумбрія і гусятина.

Вітамін В2 в організмі людини

Ця речовина є біологічно активною і має велике значення для загального здоров’я людини. Справа в тому, що її похідні FMN і FAD є компонентами безлічі мегаважливих окислювально-відновних ферментів і виступають коферментами.

На загал, рибофлавін в організмі людини виконує такі функції:

– активно допомагає формувати частину гормонів і еритроцитів;

– бере участь у синтезі «пального життя» – АТФ;

– протистоїть впливу шкідливого УФ-випромінювання на сітківку ока;

– збільшує гостроту зору, кольорово-світлове сприйняття і допомагає адаптуватися до темряви;

– сприяє розщепленню білків, жирів і вуглеводів;

– прискорює ріст і регенерацію тканин;

– позитивно впливає на нервову систему, печінку і слизові;

– благотворно діє на шкірні покриви, нігті та волосся;

– сприяє здоровому розвитку плода в період вагітності жінки і розвитку дітей.

Позитивний ефект спостерігається і в комплексі з іншими субстанціями. Так, вітамін В2 + вітамін А = нормальний зір. Вітамін В2 + вітаміни K, PP, B6 і В9 = перехід останніх в активні форми.

В організмі ця сполука не накопичується, найменший надлишок негайно виводиться зі сечею.

Застосування рибофлавіну

Головна галузь застосування, звичайно ж – медицина. Тут його вводять до лікарських препаратів, призначених для лікувально-профілактичних дій при нестачі лактофлавіну, захворюваннях шкірних покривів, очей, при наявності ран, що слабо і повільно гояться, при порушеннях функцій ШКТ, діабеті, анемії та цирозі печінки.

Крім того, він зареєстрований як добавка до їжі Е101 і використовується в харчопромі, головним чином, для збагачення продуктів і в якості харчового барвника. Дозволений до застосування в Україні та Росії.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на рибофлавін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

вітамін В2 (рибофлавін)

Залишіть відгук до товару “Вітамін B2 (рибофлавін)”