Пошук
Вітамін K3

650.00 грн

Вітамін K3

Від 650.00 грн

Вітамін К3 впливає на біосинтез білків, регулює і підтримує утворення протромбіну і таким чином є дуже необхідним для згортання крові.
Вітамін К3 – Мікрогранули майже білого кольору, іноді жовтуватий. Вітамін К3 застосовується в преміксах і комбікормах для тварин та птиці.

Артикул: 06918. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вітамін К3. У нас можна купити вітамін К3 за доступною ціною. Вітамін К3 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на вітамін К3 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вітаміну К3 по всій території України. При купівлі вітаміну К3 гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики вітаміну К3

Вітамін К3 (2-метил-1,4-нафтохінон, менадіон, менадіол) – представник групи ліпофільних і гідрофобних вітамінів, які беруть участь у білковому синтезі й забезпечують оптимальне згортання крові.

У природних умовах існують лише два вітаміни К: К1 – в люцерні і К2 – в гниючому рибному борошні. К3, поряд з К4, К5, К6 і К7 – продукт синтетичного походження, похідне нафтохінону з антигеморагійним ефектом. Тобто, він є штучним аналогом природних вітамінів групи К і має К-вітамінну активність. Не тільки впливає на біологічний синтез білків, але й налагоджує, підтримує утворення білка протромбіну, чим пояснюється його велике значення в процесі згортання крові.

На вигляд це розсипчаста порошкоподібна/мікрогранульована маса з 51,5 % основної речовини – менадіону. Колір – білий (допустимий жовтуватий відтінок). У воді розчиняється помірно. Насипна об’ємна вага – приблизно 0,8 г/см3.

Вітамін К3 і його застосування

2-метил-1,4-нафтохінон важливий для багатьох систем людського і тваринного організмів. Перш за все, він бере активну участь в обмінних процесах кісткових і сполучної тканин, а також забезпечує здорове функціонування нирок. Тут в його обов’язки входить сприяння засвоєнню кальцію, формування необхідного вигляду органів і підтримка правильної спільної роботи кальцію і вітаміну D. Крім того, білкові утворення в легенях і серці можуть синтезуватися винятково завдяки вітаміну К.

Як згадувалося вище, цей вітамін впливає на кількість протромбіну в крові. Отже, сприяє такому важливому процесу, як коагуляція. Якщо протромбіну недостатньо, коагуляційні властивості крові вимагають набагато більше часу на свою реалізацію.

Широта спектру ролі менадіолу доповнюється впливом і на такі процеси:

– захист клітин, переважно нервових, від окислювальних порушень;

– коригування реакції імунної відповіді;

– підтримка структури нервової системи та головного мозку.

Що стосується ролі вітаміну К3 безпосередньо в сільському господарстві, то його дефіцит спостерігається лише у птиці, інші тварини переважно дають собі раду зі синтезуванням

цієї субстанції самостійно. Нестача її проявляється у вигляді анемії і підшкірних геморагій. А сильні кровотечі можуть навіть призвести до летального результату.

Підсумок: вітамін К3 повинен регулярно потрапляти до організму, щоб заповнювати дефіцит своєчасно і тим самим забезпечувати здоровий стан багатьох систем.

Зберігання

Щоб ця речовина не втратила своїх якісних характеристик, зберігати її необхідно в спеціальних умовах: прохолодне сухе чисте приміщення, щільно закрита тара виробника (після розпакування добре герметизована), непроникнення сонячного випромінювання, t навколишнього середовища – до 25 ºС. Дотримання перерахованих умов призведе до збереження якості цієї сполуки протягом усього терміну придатності – 2 років.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін К3, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вітамін К3, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Витамин К3

Залишіть відгук до товару “Вітамін K3”