Пошук
Вітамін E (токоферолу ацетат)

960.00 грн

Вітамін E (токоферолу ацетат)

960.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін Е – це дієвий імуностимулятор та антиоксидант. Вітамін Е був синтезований хімічним методом у 1938 році.

Артикул: 10908. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вітамін Е. У нас можна купити вітамін Е оптом за доступною ціною. Вітамін Е має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна вітаміну Е Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вітамін Е по всій території України. Ціна вітаміну Е також залежить від обсягів закупівлі. При покупці вітаміну Е оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики вітаміну Е

Вітамін Е (токоферолу ацетат) – важлива речовина з групи природних сполук токолу. На вигляд це жиророзчинна світло-жовта в’язка рідина. У воді не розчиняється, проте добре розчиняється в хлороформі, етері та гексані, менше – в диметилкетоні й етиловому спирті. Розчини високо флуоресцентні, стійкі до впливу мінеральних кислот і лугів. Взаємодія з оксигеном та іншими окислювальними речовинами призводить до трансформації вітаміну Е в хінони.
Вперше цю сполуку було виділено в 1922 р., а вже в 1938 р. її синтезували хімічним способом. Основні природні джерела цієї речовини – рослинні олії (соняшникова, бавовняна, кукурудзяна). Багато вітаміну Е міститься в насінні яблук, горіхах, зелених овочах, злаках, печінці, яєчному жовтку. Серед трав, особливо багатих на ацетат токоферолу: кропива, люцерна, кульбаба. Серед плодових – це малина і шипшина.
Вітамін Е – це дієвий імуностимулятор та антиоксидант. Вітамін Е був синтезований хімічним методом у 1938 році.

Призначення та застосування вітаміну Е

Вітамін Е поєднує в собі цілий спектр насичених спиртових токоферолів, завдяки яким досягається цілющий вплив на організм.
Вітамін Е – це не тільки еліксир живлення для шкіри, але й ефективний препарат для покращення кровообігу. Вітамін Е забезпечує добре згортання крові та  прискорює загоювання ран. Таким чином, вітамін Е є рекомендованим до застосування пацієнтам з різними шкірними захворюваннями. Крім того, токоферолу ацетат помітно прискорює регенерацію тканин та бореться з опіками. Додатковою лікарською функцією вітаміну Е є успішна боротьба з такою хворобою, як катаракта. Токоферолу ацетат відмінно нормалізує кров’яний тиск, а також зміцнює м’язові та нервові тканини. Тому такий препарат рекомендується пацієнтам, які страждають на анемію.
У сучасній косметології вітамін Е використовують у якості добавки у спеціальні креми та мазі для швидкої ліквідації шрамів. Вітамін Е помітно уповільнює процес старіння. Тому такий вітамін нерідко є основою омолоджувальних масок, кремів та лосьйонів. Крім того, токоферолу ацетат бореться з віковою пігментацією шкіри. Після застосування вітаміну Е у косметологічних цілях шкіра стає не тільки більш здоровою та пружною, але й еластичною.
Вітамін Е виконує низку важливих функцій, зокрема, бере активну участь у репродуктивних процесах, є дієвим імуномодулятором (загальне зміцнення організму, відновлення життєвих сил) і консервантом.

У функціональних обов’язках токоферолу – контроль синтезу нуклеїнових кислот, коензиму Q, ферментів каталази і пероксидази, гема, гемоглобіну і міоглобіну, міозинової та кальцієвої АТФ-аз (перша потрібна для скорочення, друга – для захоплення кальцію при розслабленні). Крім того, він є каталізатором у синтезі деяких білків: фібрилярного колагену в підшкірній клітковині й кісткових тканинах, скорочувальних ферментів у скелеті, м’язах, зокрема, міокарді, білків слизових і плаценти, ферментів печінки тощо. Цей вітамін пригнічує фосфоліпазу А2 лізосом, яка діє руйнівно на складні ліпіди мембран.
Завдяки вітаміну Е, забезпечується зміцнення стінок капілярів, оптимальне згортання крові, загоєння, знижується кров’яний тиск, зменшується ризик утворення шрамів, прояву катаракти, появи судом ніг і анемії. Ця субстанція стоїть на сторожі здоров’я нервової системи і м’язів, що особливо цінують спортсмени, застосовуючи її для якісного поліпшення атлетичних досягнень.
Загалом, значення вітаміну Е складно переоцінити. Основні завдання, які він виконує, можна узагальнити так:
– контроль репродуктивної функції;
– підтримка імунітету;
– поліпшення циркуляції крові;
– регенерація тканин;
– сприяння нормальному функціонуванню мускулату
– захист клітин від дії вільних радикалів;
– користь у передменструальному синдромі;
– лікування фіброзних захворювань молочних залоз;
– участь у біологічному синтезі гема і гормональному синтезі;
– антиканцерогенний ефект;
– перешкоджання утворенню тромбів.

Властивості вітаміну Е

Вітамін Е має цілий комплекс незамінних та унікальних властивостей, завдяки яким відбувається швидке лікування та профілактика найрізноманітніших захворювань. Однак, слід пам’ятати, що максимальна ефективність препарату досягається у поєднанні з іншими антиоксидантами. Вітамін Е у поєднанні з вітаміном С – це надійний протираковий захист.

Безпека при використанні

Ця речовина відносно нетоксична. Науково доведено, що при її вживанні серйозних побічних дій не виникає. У деяких поодиноких випадках можуть спостерігатися алергійні реакції, підвищення кров’яного тиску, нудота, скупчення газів у кишківнику і діарея. Протипоказанням може виступати тільки підвищена чутливість до цього засобу.
Зберігання. Зберігати цей лікарський і ветеринарний препарат необхідно в закритих ємностях, захищених від світла. Це допоможе запобігти його руйнування і збереженню повного функціоналу.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін Е, зверніться в компанію Система Оптимум. Питання про ціну на вітамін Е, а також умов оплати і доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії по телефону або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Витамин Е

Залишіть відгук до товару “Вітамін E (токоферолу ацетат)”