Пошук
Вісмут-сульфіт агар

-

Висмут-сульфит агар
вісмут-сульфіт агар купити

Вісмут-сульфіт агар

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Вісмут-сульфіт агар призначений для виділення сальмонел (наприклад, Salmonella thyphi) з клінічного матеріалу, а також їжі та води.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вісмут-сульфіт агар. У нас можна купити вісмут-сульфіт агар за доступною ціною. Вісмут-сульфіт агар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на вісмут-сульфіт агар Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вісмут-сульфіт агару по всій території України.

Характеристики та склад вісмут-сульфіт агару

На зовнішній вигляд це дрібний однорідний порошок світло-жовтого кольору, що поглинає вологу з повітря, гігроскопічний.
Склад вісмут-сульфіт агару: пептон ферментативний, дріжджовий екстракт, цитрат вісмуту, глюкоза, хлорид натрію, двонатрієвий фосфат, сульфіт натрію, сульфат заліза, діамантовий зелений (інгібітор грампозитивних бактерій та представників групи коліформи) і агар.

Використання вісмут-сульфіт агару

Для приготування вісмут-сульфіт агару вісмут-сульфіт агарнеобхідно кількість препарату, що зазначено на упаковці, розчинити в 1 л дистильованої води, прокип’ятити протягом трьох хвилин, постійно перемішуючи, щоб суміш не пригоріла.
Після цього суміш охолоджують до температури 45-50 °С, добре перемішують і вносять у нестерильні чашки Петрі шаром товщиною 4-5 мм. Після застигання суміш підсушують на відкритому повітрі протягом 90-100 хв при температурі 18-25 °С.
Готова суміш непрозора, має зелений колір. Свіжоприготовлене середовище, завдяки діамантовому зеленому і вісмуту цитрату, має сильний інгібуючий ефект відносно супутньої мікрофлори. Це середовище можна використовувати три дні після приготування.
Сульфат заліза присутній у препараті для виявлення утворення сірководню. Утворений бактеріями сірководень викликає почорніння індикатору цитрату вісмуту, тому бактерії формують чорні або темно-брунатні колонії, часто з металевим блиском.
При проведенні досліджень, клінічний матеріал акуратно розподіляють тонким шаром по поверхні вісмут-сульфіт агару, використовуючи шпатель (якщо необхідно, то досліджуваний матеріал розводять). Інкубацію проводять при температурі (37 ± 1) °С протягом 1-2 діб.

Якщо Вам потрібно купити оптом вісмут-сульфіт агар, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вісмут-сульфіт агар, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Висмут-сульфит агар

Залишіть відгук до товару “Вісмут-сульфіт агар”