Пошук
Ваги електронні лабораторні AXIS серії A

-

Ваги електронні лабораторні AXIS серії A

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Ваги лабораторні AXIS електронні серії A розроблені на основі датчика, який діє за принципом магнітоелектричної компенсації сили.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ваги електронні лабораторні AXIS серії A. У нас можна купити вагу електронну лабораторну AXIS серії A за доступною ціною. Вага електронна лабораторна AXIS серії A має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна ваги електронної лабораторної AXIS серії A залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги ваги електронної лабораторної AXIS серії A

Відмінними ознаками електронних ваг серії A є виняткова точність вимірів, стабільність показів і надійність,які поєднуються з сучасним дизайном, міцністю конструкції, зручністю і простотою в користуванні.

Марка вагиА250А500А5000
Межі зважування, г0,2-2500,2-5002,0-5000
Дискретність, г0,010,010,1
Тарування, г-250-500-5000
Клас точності4
Тип індикатораРідкокристалічний (LCD)
Робоча температура, °С+ 18…33
Час зважування, с< 3
Розмір шальки, ммØ 120Ø 150
Габаритні розміри, мм245×280×100 (для серії A…R 245×280×230)
Живлення220 В, 50 Гц, 6 Вт (=12 В, 300 мА)
Маса ваги, кг5

Ваги (аналітичні, лабораторні, побутові, медичні. промислові) призначені для точного зважування вантажів, маса котрих коливається від долі граму до декількох тон. Вони поділяються на еталонні, загального і спеціального використання. Наприклад, ваги лабораторні загального призначення використовуються тільки безпосередньо для зважування. Еталонні ваги використовуються з іншою метою – вони забезпечують атестацію та повірку еталонних різноважок, а також різноважок спеціального та загального призначення. Ваги спеціального призначення — це обладнання, котре використовується в окремій спеціалізованій галузі господарства для конкретно визначених цілей (в АПК, медицині, металургії, тваринництві тощо).

Виходячи з особливостей, лабораторні ваги можуть мати цифровий і аналоговй датчик. За принципом своєї дії, урівноваження даного обладнання буває автоматичним, неавтоматичним і напівавтоматичним.

Аналітичні ваги призначені для лабораторного визначення маси твердих, рідких і сипких матеріалів. Застосовуються аналітичні ваги найчастіше:

 • у лабораторіях;
 • в контролюючих організаціях;
 • в університетах;
 • у наукових організаціях;
 • в дослідницьких центрах;
 • на фармацевтичних виробництвах,
 • в аптеках;
 • в косметології;
 • в атомній енергетиці;
 • в аерокосмічній індустрії;
 • для нанотехнологій;
 • у металургійній галузі;
 • видобутку дорогоцінних металів.

Ваги-вологоміри дозволяють установити наявність вологи в зразку і визначити її частку та кількість відносно маси, методом висушування його під час дослідження. Вологоміри експлуатуються підприємствами харчової, хімічної, фармацевтичної, будівельної галузей та у деяких інших сферах діяльності. При використанні цього приладу залучаються в процесі дослідження також інші лабораторні прилади та обладнання, такі як: пробовідбірники, фотоколориметри, магнітні мішалки та інше лабораторне устаткування.

Електронні товарні та складські ваги з автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торгових підприємствах.

Ваги електронні лабораторні AXIS серії А купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ваги електронні лабораторні AXIS серії A, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Весы электронные лабораторные AXIS серии A

Залишіть відгук до товару “Ваги електронні лабораторні AXIS серії A”